Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Silnik

Silnik

Serce każdego samochodu

Jednym z najważniejszych elementów w samochodzie jest oczywiście silnik. To on napędza auto, dzięki czemu kierowca jest w stanie, w ogóle poruszać się po drodze. Obecnie najbardziej popularnym jest silnik spalinowy. I takie też posiadamy w swojej bogatej ofercie. Jednak oprócz nich posiadamy również elektryczne oraz hybrydowe.

Jako rzetelna firma, legitymująca się certyfikatami jakości, bardzo dużą wagę przywiązujemy do tego, by dostarczane przez nas przesyłki docierały do odbiorców w nienaruszonym stanie. Dlatego szczególną troskę przykładamy do sposobu zapakowania przesyłki. Bardzo ważny jest dla nas kontakt z klientami, więc z przyjemnością odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości, które pojawiają się zazwyczaj przy wysyłce towarów specyficznych. Współpracujemy z najlepszymi firmami kurierskimi, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować najniższe ceny przesyłki oraz terminową dostawę. Przykładamy również dużą wagę do zwracania pobrań, w najkrótszym możliwym terminie.

części do silnika


Pozostałe marki:

podzespoły silnikowe

Podzespoły silnikowe – o czym musisz wiedzieć?

Obok bogatego wachlarzu nowoczesnych, wysoce zaawansowanych silników wysokoprężnych, oferujemy części do silników, w których skład wchodzą, m.in.: tuleje silnikowe, panewki korbowodowe, tłoki i pierścienie silnikowe, oraz główne podzespoły silnikowe, jak: wały korbowe, korbowody, bloki silnika, głowice czy zintegrowane moduły wałka rozrządu. Wszystkie elementy dostępne na naszej stronie wykonywane są, w wyniku procesu obróbki skrawaniem oraz procesu mycia i obróbki laserowej.

Współpracujemy z najlepszymi w swoich fachu. Zdajemy sobie sprawę z istnienia wielu zamienników słabej jakości, których ceny rynkowe są dużo niższe. Unikamy takich sytuacji, stawiając na wyłącznie sprawdzone podzespoły, które pochodzą z pewnych źródeł i nie ma problemów z ich serwisowaniem. Jesteśmy do Waszej dyspozycji, jeśli chodzi o dodatkowe udzielanie porad, z zakresu motoryzacji - pomożemy dobrać odpowiednią część do potrzeb i warunków technicznych każdego samochodu.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.