Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ hamulcowy

Układ hamulcowy

Elementy układu hamulcowego

Układ hamulcowy jest jednym z najistotniejszych podzespołów samochodu, który zapewnia komfortową i bezpieczną jazdę – nie od dziś wiadomo, że niesprawne hamulce grożą poważnym wypadkiem. W związku z tym zaleca się regularnie sprawdzać ich stan oraz dbać o to, by poszczególne części znajdowały się w nienagannym stanie technicznym. W ofercie sklepu motoryzacyjnego As Auto Części znajdą Państwo części zamienne do układów hamulcowych dobrej jakości. Rozróżnia się dwa rodzaje układów hamulcowych – podstawowy i tzw. dodatkowy. Ten pierwszy (zwany roboczym) to najczęściej układ hydrauliczny, zaś drugi (zwany hamulcem ręcznym) to najczęściej układ dźwigni i cięgien. Najnowsze układy hamulcowe są dodatkowo wyposażone w specjalne układy wspomagające siłę hamowania.

Na każdy układ hamulcowy składają się urządzenia odpowiedzialne za zatrzymanie samochodu. Elementy układu hamulcowego to pedał hamulca, pompa hamulcowa, przewód ciśnieniowy oraz elastyczny i zaciski hamulcowe. Szeroki wybór produktów tego typu znajdą Państwo w asortymencie profesjonalnego sklepu motoryzacyjnego As Auto Części, w którym już od dziewięciu lat korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych, aby zapewnić Państwu profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo i sprzęt na najwyższym poziomie.

elementy układu hamulcowego


Pozostałe marki:

podzespoły do układu hamulcowego

Części zamienne do układów hamulcowych w dobrej cenie

W As Auto Części znajdą Państwo podzespoły do układu hamulcowego dopasowane do marki oraz modelu Państwa samochodu. Oferowana przez nas wysoka jakość części gwarantuje komfortową i bezpieczną jazdą. Zapewniamy Państwu bezpieczne i szybkie zakupy przez internet z prostym systemem wyszukiwania. Wszystkie zamówienia realizujemy błyskawicznie i wysyłamy kurierem w ciągu doby od momentu złożenia przez Państwa zamówienia. Współpracujemy z firmami kurierskimi GLS i INPOST. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988. Można do nas telefonować od poniedziałku do piątku od ósmej rano do siedemnastej.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.