Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ chłodzenia

Układ chłodzenia

Profesjonalne części do układu chłodzenia

W naszym sklepie znajdą Państwo profesjonalne, wykonane z wysokogatunkowych tworzyw, części do układu chłodzenia, które zapewnią utrzymanie odpowiedniej temperatury we wnętrzu samochodu. Zadaniem systemu jest odpowiednie ochłodzenie oraz zabezpieczenie przed nadmiernym przegrzaniem silnika, a w okresie zimowym zapewnienie ciepłego powietrza w kabinie pojazdu oraz odparowywanie szyb. W naszym asortymencie znajdą Państwo profesjonalne elementy takie jak: chłodnice, termostaty, uszczelki, zbiorniki wyrównawcze oraz wentylatory. Wszystkie produkty odznaczają się wysoką jakością oraz zastosowaniem solidnych materiałów. Posiadamy elementy do systemu chłodzącego, które są dopasowane do konkretnych modeli samochodowych.

Części do układu chłodzenia to przede wszystkim solidna, stworzona z trwałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne chłodnica. Jej budowa składa się z ułożonych w poziomym lub pionowym układzie stalowych rurek, o małej objętości. Wewnątrz wbudowany jest termostat oraz wentylator.

części do układu chłodzenia


Pozostałe marki:

pompa wody do układu chłodzenia

Solidne i wykonane z trwałych materiałów części do układu chłodzenia

Praca chłodnicy rozpoczyna się wraz z uruchomieniem silnika samochodowego. Nagrzana w jego wnętrzu woda zostaje ochłodzona poprzez kontakt z powietrzem, które przedostaje się do jego wnętrza spoza auta. Głównym zadaniem chłodnicy jest więc utrzymanie prawidłowej, optymalnej temperatury silnika, co z kolei wypływa na jego sprawność i wydajność pracy.

W naszym sklepie znajdą Państwo podzespoły do układu chłodzenia, które odznaczają się solidną konstrukcją. Trwała budowa zapewnia wysoką odporność przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz korozją. Dostępne u nas chłodnice, gumowe przewody oraz termostaty to gwarancja bezproblemowej eksploatacji, a także płynnej pracy silnika samochodowego. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Posiadamy specjalistyczne produkty, które są dedykowane do konkretnych marek i modeli samochodowych.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.