Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Zawieszenie osi / prowadzenie kół / koła

Zawieszenie osi / prowadzenie kół / koła

Solidne części prosto od dystrybutorów – sprawdź ofertę sklepu As części

W asortymencie naszego sklepu czekają na Ciebie części do zawieszenia samochodowego – amortyzatory, stabilizatory, wahacze, talerze, tuleje, nasadki, drążki oraz wiele innych, solidnych i trwałych elementów systemu odpowiadającego za prawidłową trakcję pojazdu, jego stabilność oraz redukcję drgań. Posiadamy produkty, które wchodzą w skład każdego z podzespołów – elementy tłumiące, których zadaniem jest zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu poprzez złagodzenie drgań, elementy odpowiadające za magazynowanie i przepływ energii oraz części łączące koła z resztą konstrukcji pojazdu – wszystkie produkty znajdziesz w naszej ofercie.

Podzespoły do zawieszenia, które znajdziesz w asortymencie naszego sklepu, składają się na ogólną pracę całego systemu, którego głównym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu podczas jazdy.

części do zawieszenia samochodowego


Pozostałe marki:

podzespoły do zawieszenia

Części do zawieszenia samochodowego – szeroki wybór oryginalnych produktów

Wahacze i drążki to elementy, które decydują o tym, jak zareaguje pojazd na wykonywanie manewru skręcania oraz hamowania – są one odpowiedzialne za odpowiednie prowadzanie kół pojazdu. Z kolei sprężyny i resory piórowe (zbudowane z płaskowników) określają wytrzymałość auta na obciążenie i jego stabilność. Istotną rolę w całym układzie odgrywają amortyzatory, które należą do grupy elementów tłumiących i są montowane pomiędzy podwoziem i wahaczem.

Ze względu na trudne warunki pracy – nierówności na drogach, duże obciążenia, działanie temperatur, wilgoci, mrozu oraz innych czynników klimatycznych elementy układu zawieszenia z czasem ulegają zużyciu. W naszym sklepie kupisz części zamienne do zawieszenia, które odznaczają się solidnym wykonaniem oraz wydajnością. Amortyzatory, wahacze, tuleje oraz inne elementy systemu zawieszenia pochodzą od renomowanych producentów. Posiadamy części do popularnych modeli samochodów w bardzo dobrej cenie.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.