Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Napęd koła

Napęd koła

Czym jest i jak działa układ napędowy?

Układ napędowy kół samochodu, zarówno w przypadku pojazdów osobowych, jak i dostawczych oraz ciężarowych składa się ze sprzęgła skrzyni biegów, a ponadto z mostu oraz wału napędowego. Jest niezbędny do tego, by została przeniesiona od silnika do kół energia mechaniczna, tak, by samochód mógł sprawnie poruszać się po drodze. Znane są różne rodzaje układów - elektryczne, mechaniczne, a także hydrostatyczne. Samochody osobowe, jak i dostawcze oraz motocykle charakteryzuje obecność układu mechanicznego.

Istotna jest dbałość o wszystkie elementy tej precyzyjnej konstrukcji, ich bezawaryjność oraz brak problemów w łączności i ciągłości pracy. Jednak niekiedy zdarzają się kłopoty powstałe w wyniku eksploatacji, nieprawidłowości w użytkowaniu, a także wad fabrycznych. Wtedy z pomocą przychodzą części zamienne do układu napędowego. Wysokiej jakości ekwiwalenty, wykonane z dużą precyzją z najlepszych materiałów, pozwolą osiągnąć dobre rezultaty w trakcie codziennego korzystania z samochodu na drodze.

części do układu napędowego


Pozostałe marki:

układ napędowy kół

Układ napędowy kół. Najlepsze części do układu napędowego

Niezawodność i solidność wykonania wszystkich podzespołów i części układu napędowego kół są gwarancją znacznie zmniejszonego ryzyka wypadków oraz niespodziewanych awarii podczas jazdy. Części takie, jak zwrotnice, piasty kół, łożyska to tylko niektóre z kluczowych elementów odpowiadających za jego prawidłowe i bezawaryjne funkcjonowanie. W przypadku kłopotów warto zainwestować w wysokiej jakości części zamienne, by móc cieszyć się komfortowym użytkowaniem pojazdu przez długi czas.

Części do układu napędowego oferowane przez sklep AS Auto Części już na etapie produkcji podlegają wysokim obostrzeniom w zakresie technologii budowy oraz bezpieczeństwa późniejszego ich użytkowania. Charakteryzuje je doskonałe dopasowanie i pewność zachowania ciągłości współpracy z oryginalnym osprzętem montowanym fabrycznie w samochodach. Jeżeli poszukujesz odpowiednich do twojego pojazdu wysokiej jakości, dobrze dopasowanych części zamiennych, objętych długim okresem ochrony gwarancyjnej, trafiłeś we właściwe miejsce.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.