Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ hamulcowy
  7. chevron_right
  8. Pompa hamulcowa

Pompa hamulcowa

Wysoka jakość i długa, bezproblemowa eksploatacja – pompa hamulcowa

Pompa hamulcowa jest niezbędnym wyposażeniem całego systemu hamowania, zapewnia prawidłową pracę wszystkich połączonych ze sobą części. W naszym sklepie posiadamy modele wykonane z najwyższej jakości metalu, aluminium oraz żeliwa. Dobór wysokogatunkowych materiałów znacząco podnosi żywotność całej konstrukcji. Uszczelki oraz osłony wykonane z gumy są wysoce odporne na działanie termiczne. Każdy model jest wyposażony we wszystkie niezbędne do przeprowadzenie prawidłowego montażu części. Ponadto w naszej ofercie znajduje się również Serwo hamulcowe. Zapewniamy szybką wysyłkę zamówionego towaru.

Nasza pompa hamulcowa to gwarancja przedłużonej żywotności, dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych, odpornych na rdzę i działania wysokiej temperatury materiałów. To również skuteczna poprawa systemu hamulcowego, który działa niezawodnie w każdych warunkach, nawet podczas niekorzystnych czynników atmosferycznych. Modele zapewniają płynną pracę dźwigni z pedałem hamulca, dzięki czemu podczas zatrzymania pojazdu cała czynność przebiega sprawnie. Wszystkie nasze modele to gwarancja łatwego montażu, zwiększonego bezpieczeństwa i długiej, bezproblemowej eksploatacji.

pompa hamulcowa


Pozostałe marki:

serwo hamulcowe

Serwo hamulcowe

Serwo hamulcowe stanowi jeden z istotnych elementów systemu hamowania. Jest to rodzaj części hydraulicznej, która odpowiada za generowanie pełnej mocy hamulców, jest ono umieszczone w silniku. Jest to część samochodowa, która rzadko ulega usterkom, jeśli jednak tak się stanie należy bezzwłocznie wymienić ten element, ponieważ odpowiada on za bezpieczeństwo i skuteczne zatrzymanie pojazdu. W naszym sklepie znajdą Państwo modele wysokiej jakości, które zapewnią długie użytkowanie i bezproblemową jazdę.

Pompa hamulcowa, która jest dostępna na stronie naszego sklepu występuje w różnych wariantach, dlatego też każdy kierowca może bez problemu dobrać odpowiedni model dla swojego samochodu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Prowadzimy sprzedaż wyłącznie wysokiej klasy produktów, od sprawdzonych, renomowanych producentów.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.