Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ hamulcowy
  7. chevron_right
  8. Zacisk hamulcowy

Zacisk hamulcowy

Skuteczna ochrona i zapewnione bezpieczeństwo podczas hamowania – wysokiej jakości zaciski hamulcowe

Bezpieczna jazda w dużej mierze zależy od sprawnych hamulców. Dostępne w naszym sklepie zaciski hamulcowe posiadają wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wysokich temperatur i różnego rodzaju zanieczyszczeń, co bezpośrednio przekłada się na ich doskonałą jakość i bezproblemowe działanie. Gumowe uszczelki skutecznie zabezpieczają całościowy mechanizm i tym samym chronią przed wyciekiem płynu podczas pracy tłoczka. Są również wysoce odporne na chemikalia, dzięki czemu ich powłoka pozostaje przez długi czas w nienaruszonym stanie.

Zacisk hamulcowy to część, która jest bardzo istotna w całym układzie hamowania, zależy od niej sprawna praca tłoczka i innych elementów systemu odpowiadającego za skuteczne zatrzymanie pojazdu. Gumowe uszczelki skutecznie chronią przed przedostawaniem się do wnętrza tłoczka zanieczyszczeń, które powodują jego nieprawidłową pracę.

zaciski hamulcowe


Pozostałe marki:

zestaw naprawczy zacisków hamulcowych

Zestaw naprawczy zacisków hamulcowych

Dostępny na stronie naszego sklepu zestaw naprawczy zacisków hamulcowych jest wyposażony we wszystkie niezbędne do montażu części. Są to m.in.: śruby, gumowe uszczelki, podkładki oraz tulejki. Posiadamy komplety, które są dostosowane do konkretnych modeli samochodów. U nas znajdą Państwo szeroki wybór oraz bardzo dobre, konkurencyjne ceny. Zapewniamy również szybką i bezproblemową przesyłkę zamówionego asortymentu. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, renomowanymi producentami części samochodowych. Nasze produkty zaraz po zamocowaniu zapewnią płynną pracę układu hamowania oraz skutecznie ochronią tłoczki przed przedostawaniem się do ich wnętrza zanieczyszczeń.

Sprawne działanie tego elementu zapobiega przed znoszeniem auta podczas jazdy, wydłużeniem drogi hamowania oraz nierównomiernym ścieraniem opon. Nasze modele to gwarancja długiej i bezproblemowej eksploatacji. Wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniają płynną pracę nawet podczas dużej siły nacisku.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.