Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ hamulcowy
  7. chevron_right
  8. Cylinderek hamulcowy koła

Cylinderek hamulcowy koła

Profesjonalne cylinderki hamulcowe

Cylinderki hamulcowe to elementy bębnowego układu hamulcowego, których zadaniem jest dociskanie szczęk hamulcowych do wewnętrznych powierzchni bębnów. Szeroki wybór tych podzespołów znajdą Państwo w ofercie sklepu motoryzacyjnego As Auto Części. Działamy na rynku już od dziewięciu lat, korzystając z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych, aby niezawodnie dobierać dla Państwa części zamienne dopasowane do marki i modelu samochodu. Chcemy, aby nasze produkty spełniały wszelkie oczekiwania. Mogą mieć Państwo pewność, że w As Auto Części znamy się na tym, co robimy. Gwarantujemy szeroki asortyment oraz atrakcyjne ceny.

Cylinderki hamulcowe są jednymi z elementów, które odpowiadają za niezawodność pracy układu hamulcowego. Ich uszkodzenie prowadzi do obniżenia ciśnienia płynu w układzie i może poskutkować wydostaniem się płynu na okładziny cierne. W związku z tym warto zadbać o nienaganny stan techniczny tych części, a w razie konieczności wymienić je na nowe.

cylinderki hamulcowe


Pozostałe marki:

cylinderek hamulcowy

Cylinderki hamulcowe od As Auto Części

Aby przystąpić do takiej wymiany, konieczne jest zdjęcie koła samochodu, wypięcie szczęk, następnie odkręcenie przewodów, a w końcu zdemontowanie samych cylinderków. Montaż nowych elementów wykonuje się oczywiście w kolejności odwrotnej, a po zakończeniu naprawy cały układ należy odpowietrzyć.

W As Auto Części oferujemy Państwu cylinderki hamulcowe dopasowane do marki i modelu Państwa pojazdu. Jesteśmy przekonani, że spełnią one oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zamówienia za każdym razem realizujemy tak szybko, jak tylko jest możliwe, po czym wysyłamy standardowo w ciągu dwudziestu czterech godzin od momentu złożenia zamówienia. Współpracujemy z firmami kurierskimi GLS i INPOST. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozostają oni do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.