Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ hamulcowy
  7. chevron_right
  8. Zbiornik plynu hamulcowego / pojedyncze części

Zbiornik płynu hamulcowego / pojedyncze części

Wysoka jakość, niskie ceny oraz długa, bezproblemowa eksploatacja – zbiornik płynu hamulcowego

Zbiornik wyrównawczy płynu hamulcowego, który mogą Państwo nabyć w naszym sklepie internetowym składa się z nakrętki oraz trwałego przewodu. Nasze produkty, umieszczone pod maską auta, odznaczają się wysoką odpornością na działanie wysokich temperatur oraz uszkodzeń mechanicznych. W naszym asortymencie mogą Państwo znaleźć warianty produktów, które są dedykowane do specjalnych modeli samochodów. Posiadamy szeroki wybór części do pojazdów, których wysoka jakość zapewnia trwałe i bezproblemowe użytkowanie.

Zbiornik wyrównawczy płynu hamulcowego jest wykonany z trwałych, solidnych materiałów, dzięki czemu skutecznie zabezpiecza znajdującą się wewnątrz ciecz przed przeciekaniem. Zapewnia bezpieczną i bezproblemową eksploatację auta. Szeroki otwór umożliwia szybką wymianę roztworu. Całkowita wysokość standardowych modeli to około 100 mm.

zbiornik wyrównawczy płynu hamulcowego


Pozostałe marki:

części pojedyncze układu hamulcowego

Części pojedyncze układu hamulcowego – wszystkie niezbędne elementy do bezpiecznej jazdy

Nasze produkty pasują do większości modeli samochodów. Dbamy o wysoką jakość naszych produktów, dlatego wszystkie dostępne części pochodzą wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych producentów. W naszym sklepie mogą Państwo również nabyć osobno wszelkie niezbędne akcesoria do montażu. Zapewniamy trwałe i bezproblemowe użytkowanie.

W naszym sklepie internetowym mogą Państwo nabyć zbiorniki wyrównawcze do płynu, jak również części pojedyncze układu hamulcowego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. W naszym asortymencie znajdują się takie elementy jak: hamulce bębnowe oraz tarczowe, korektory siły hamowania, pompy próżniowe, przewody elastyczne i sztywne, a także czujniki zużycia klocków. Wszystkie elementy, niezbędne do prawidłowego działania systemu hamowania, są dostępne w naszym sklepie. Zapewniamy solidne, trwałe produkty w bardzo dobrych, korzystnych cenach. Zapraszamy.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.