Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ hamulcowy
  7. chevron_right
  8. Hamulce bębnowe
  9. chevron_right
  10. Okładzina szczęk hamulcowych / szczęka hamulcowa

Okładzina szczęk hamulcowych / szczęka hamulcowa

Szczęki hamulcowe / Okładziny szczęk

As Auto Części to internetowy sklep motoryzacyjny, który oferuje sprawdzone części zamienne do samochodów wszystkich marek. W naszej ofercie znajdują się m.in. szczęki hamulcowe/okładziny szczęk. To elementy hamulca bębnowego i układu hamulcowego, który pełni bardzo ważną rolę w każdym pojeździe. Ma on na celu zatrzymanie auta będącego w ruchu i utrzymanie go w miejscu – nie tylko na równych terenach, ale również na wszelkich pochyłościach. Każdy kierowca powinien dbać o utrzymanie tego układu w idealnym stanie, ponieważ jest on gwarancją bezpiecznej i satysfakcjonującej jazdy.

Szczęka hamulcowa to wyposażony w okładziny cierne człon hamujący, który jest nieruchomy. Jest on główną częścią bębnowego układu hamulcowego, który podczas hamowania jest naciskany rozpieraczem. Szczęki wykonują wówczas bardzo mały obrót o niewielki kąt. Standardowo można wyróżnić dwa rodzaje tego elementu – szczękę współbieżną oraz przeciwbieżną. Ta pierwsza obraca się zgodnie z kierunkiem ruchów bębna, natomiast ta druga – w przeciwną stronę. Eksperci wymieniają regularną wymianę tej części, aby podróżować bezpieczne i komfortowo.


Pozostałe marki:

Szczęki hamulcowe / Okładziny szczęk

Sklep motoryzacyjny, któremu warto zaufać

W As Auto Części można znaleźć szeroki wybór szczęk hamulcowych/okładzin szczęk do najróżniejszych marek samochodów. W naszym asortymencie znajdują się części zamienne producentów takich jak m.in. CIFAM, TRW, Bosch, Brembo czy Delphi. Wszystkie szczęki dostępne w naszej ofercie to fabrycznie nowe elementy, które posłużą Państwu w toku długiej i satysfakcjonującej eksploatacji. Uszkodzenie czy zużycie części układu hamulcowego skutkuje obniżonym komfortem hamowania, a także jest niebezpieczne dla kierowcy i podróżujących z nim osób.

Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie to towary wysokiej jakości, które sprawdzą się podczas wymiany elementów układu hamulcowego, a także w momencie naprawy uszkodzonego samochodu. Aby ułatwić Państwu wyszukiwanie części, stworzyliśmy nowoczesną wyszukiwarkę, dzięki której szybko znajdziecie idealny element zamienny dopasowany do marki i rocznika auta. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu można mieć pewność, że zakupiony towar będzie kompatybilny z pojazdem. Nasz sklep internetowy gwarantuje przystępne ceny, profesjonalną obsługę i błyskawiczną dostawę. Każde zlecenie realizujemy tak szybko, jak to możliwe. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji – można się z nimi kontaktować pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.