Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ hamulcowy
  7. chevron_right
  8. Hamulec postojowy

Hamulec postojowy

Skuteczna siła hamowania i bezproblemowa eksploatacja – hamulec postojowy

Dostępny na stronie naszego sklepu z częściami samochodowymi hamulec postojowy umożliwia skuteczne unieruchomienie auta. Kiedy potrzebny jest postój samochodu zaciąga się dźwignię, która automatycznie oddziałuje na tylną oś kół. Mechanizm działa sprawnie, nawet podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Zapewnia prawidłową pracę – skutecznie blokuje klocki hamulcowe poprzez naciągniecie mocnej, wysoce odpornej na ścieranie linki. W naszym asortymencie znajdują się wszelkie niezbędne do prawidłowego działania układu hamulcowego wysokiej jakości części. Zapewniamy szeroki wybór dostosowany do różnorodnych modeli aut.

Specjalistyczne części do hamulca postojowego, które mogą Państwo nabyć w naszym sklepie, są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz szybkie ścieranie się poszczególnych elementów.

hamulec postojowy


Pozostałe marki:

części do hamulca postojowego

Wysokiej jakości hamulce tarczowe – zwiększone bezpieczeństwo

W naszym asortymencie znajdują się m.in. dźwignie, linki, korby, uchwyty oraz szczęki hamulcowe. Wszystkie te elementy posiadają gwarancję długiej żywotności, co zapewnia bezproblemowe użytkowanie i bezpieczną jazdę. Nasz sprzęt pozwala uniknąć kłopotów z częstą wymianą poszczególnych elementów, nierównomiernym hamowaniem kół, zapieczoną linką hamulcową. Wysokiej klasy modele zapewniają długą eksploatację i ominięcie tych niedogodności.

Podzespoły hamulców postojowych to części, w skład których wchodzą m.in. korpus zacisku hamulcowego, przekładnie, tłoczki oraz śruby i nakrętki. Wszystkie te elementy mogą Państwo nabyć w naszym sklepie. Wszystkie części są wykonane z wysokogatunkowych metali. Śruby oraz nakrętki są dobrze wywarzone, dzięki czemu zapewniają szybkie i bezproblemowe hamowanie w każdej sytuacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą wszystkich niezbędnych części systemu hamowania, dostosowanych do konkretnych modeli samochodów. Zapewniamy szybką wysyłkę towarów.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.