Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ hamulcowy
  7. chevron_right
  8. Przewody hamulcowe sztywne

Przewody hamulcowe sztywne

Płynna praca hamulców – przewody hamulcowe sztywne

Przewody hamulcowe sztywne są wykonane z odpornej na uszkodzenia powłoki stalowej lub miedzianej. Do ich produkcji zostały użyte najlepszej jakości materiały, co przekłada się na ich długą żywotność i brak problemów podczas użytkowania. Stanowią one jeden z najważniejszych komponentów systemu hamowania, dlatego ich wybór i odpowiedni montaż jest bardzo istotną kwestią, która odpowiada za bezpieczeństwo podczas jazdy. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór wariantów tych produktów, które pasują do konkretnych modeli samochodów.

Przewody hamulcowe miedziane są wykonane z bardziej elastycznego materiału, niż ich odpowiedniki stalowe, dzięki czemu podczas montażu istnieje możliwość ich swobodnego modelowania. Cecha ta jest bardzo istotna, kiedy potrzebne jest zamocowanie tej części w ciasnych zakamarkach, gdzie dostęp jest mocno ograniczony. Dostępne u nas części to produkty sprowadzane od renomowanych producentów. Nasze modele przeszły wszelkie niezbędne testy, które potwierdzają ich trwałość i bezpieczeństwo.

przewody hamulcowe sztywne


Pozostałe marki:

przewody hamulcowe miedziane

Przewody hamulcowe sztywne - dobra jakość w dobrej cenie

Przewody hamulcowe metalowe są wykonane z trwałych materiałów, zazwyczaj są to: stal, miedź oraz połączenie miedzi i niklu. Te ostatnie są zaliczane do najbardziej odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Podczas wyboru konkretnego wariantu należy wziąć pod uwagę częstotliwość jazdy oraz najczęściej uczęszczane drogi. W naszym sklepie posiadamy wszystkie modele, które poprawią bezpieczeństwo jazdy i zwiększą skuteczność hamowania. Pokryte mocną, solidną powłoką działają w sposób prawidłowy i są w pełni przystosowane do pracy w trudnych warunkach – są odporne na wysokie ciśnienie, które występuje w układzie hamowania i zapewniają prawidłowe działanie całego systemu.

Przewody hamulcowe sztywne są jedną z centralnych części całego układu hamowania, odpowiadają one za jego poprawne działanie, co z kolei przekłada się na bezpieczeństwo podczas jazdy. Nasz sklep jest wyposażony w różnorodne produkty, które pasują do konkretnych modeli aut.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.