Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ hamulcowy
  7. chevron_right
  8. Korektor sily hamowania

Korektor siły hamowania

Bezpieczna jazda i szybkie hamowanie – korektor siły hamowania

Korektor siły hamowania pełni bardzo ważną funkcję w całym systemie odpowiadającym za szybkie i sprawne zatrzymanie pojazdu. Jego głównym zadaniem jest poprawienie działania hamulców, zwiększenie skuteczności hamowania samochodu oraz zapewnienie kierowcy i pasażerom bezpieczeństwa. Jego mocowanie w całej konstrukcji systemu hamującego pozwala na odpowiednie rozłożenie proporcji pomiędzy obciążeniem na tylnej oraz przedniej osi auta a uzyskiwanymi na obu tych osiach mocami hamującymi. W naszym sklepie znajdą Państwo specjalistyczne części, które skutecznie zwiększają poziom bezpieczeństwa podczas nagłego postoju samochodu. Posiadamy części do wielu popularnych modeli, a także rzadziej spotykanych aut.

Korektor siły hamowania, który mogą Państwo nabyć w naszym sklepie jest dostosowany do konstrukcji poszczególnych systemów hamulcowych, które w zależności od modelu samochodu różnią się budową. Posiadamy modele, które są sterowane ciśnieniowo, opóźnieniowo bądź też za pomocą obciążenia osi. Zazwyczaj składają się one z prostej obudowy, uszczelki, sprężyny, tłoczka, podkładki, szpilki i aluminiowej końcówki. Wszystkie części są nowe, dobrze wyprofilowane i odporne na szybkie działanie rdzy. Posiadamy części wyłącznie od najlepszych producentów.

korektor siły hamowania


Pozostałe marki:

korektor siły hamowania

Korektor siły hamowania – skuteczna ochrona przed nagłym zatrzymaniem pojazdu

Korektor, który mogą Państwo nabyć w naszym sklepie, odpowiada za zwiększenie bezpieczeństwa oraz znaczne poprawienie reakcji kół podczas hamowania. Rozkłada moc tak, by większa jej część znalazła się na przedniej osi kół. Taki układ pozwala uniknąć groźnych sytuacji. W przypadku równomiernego rozłożenia mocy na przednie i tylne koła pojazdu mogłoby dojść do niebezpiecznych poślizgów oraz utraty kontroli nad samochodem. Ta specjalistyczna część znacząco zwiększa ochronę oraz zapewnia bezpieczeństwo nawet podczas nagłych, nieoczekiwanych zatrzymań samochodu.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.