Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ hamulcowy
  7. chevron_right
  8. Pompa próżniowa

Pompa próżniowa

Wysoka jakość oraz gwarancja bezproblemowej eksploatacji – pompa próżniowa

W naszym sklepie mogą Państwo nabyć specjalistyczne części do samochodów, niezbędne akcesoria i narzędzia naprawcze. Prowadzimy również sprzedaż oryginalnych płynów hamulcowych i specjalistycznych części wspomagających pracę systemu hamulcowego. Pompa próżniowa to jeden z elementów, który pozwala poprawnie zdiagnozować stan ciśnienia paliwa, układu hamulcowego oraz czujników ciśnienia. Modele dostępne w naszym sklepie to gwarancja długiej oraz bezproblemowej eksploatacji. Podczas sprawdzania niezbędnych dla bezpieczeństwa parametrów poszczególnych części samochodu, nasze modele gwarantują zawsze precyzyjny pomiar.

Pompa do układu hamulcowego to niezbędne urządzenie, które pozwala sprawdzić, w jakim stanie są poszczególne elementy konstrukcji składającej się na system hamowania. Faktyczny stan poszczególnych części pozwala określić stopień bezpieczeństwa podczas hamowania oraz określić dynamikę nagłego zatrzymania pojazdu. W naszym sklepie znajdą Państwo modele, których wysoka jakość zapewni trwałe oraz bezproblemowe użytkowanie. Nasze produkty to gwarancja niezawodnych, precyzyjnych pomiarów.

pompa próżniowa


Pozostałe marki:

vacuum pompa

Nowoczesna pompa do układu hamulcowego – precyzyjny pomiar oraz długa żywotność

Vacuum pompa podciśnienia to część samochodowa, która znajduje się w silniku. Generuje ona podciśnienie, które jest niezbędne do prawidłowego działania systemu hamulcowego. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wysokiej jakości modele, w różnorodnych wariantach. Szeroki wybór z pewnością pozwoli na dopasowanie konkretnego produktu do silnika samochodu. Prowadzimy sprzedaż całych zestawów, w których znajdują się niezbędne części do montażu. Szczelne, odporne na korozję modele gwarantują prawidłową pracę oraz znacząco poprawiają skuteczność systemu hamulcowego.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.