Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ wydechowy
  7. chevron_right
  8. Sonda lambda

Sonda lambda

Sonda lambda

As Auto Części to internetowy sklep motoryzacyjny z elementami zamiennymi do samochodów wszystkich marek. W naszej ofercie znajdują się części do poszczególnych układów – kierowniczego, napędowego czy hamulcowego. Oferujemy produkty wysokiej jakości – to fabrycznie nowe elementy pochodzące od sprawdzonych producentów, którzy cieszą się zaufaniem na rynku. W naszym asortymencie dostępna jest m.in. sonda lambda, czyli elektroniczny czujnik umiejscowiony w układzie wydechowym. Odpowiada ona za utrzymanie prawidłowej mieszanki paliwowo-powietrznej we wszystkich pojazdach z silnikiem spalinowym wyposażonym w katalizator.

Sonda lambda składa się m.in. z wąskiej, podłużnej części pomiarowej, która ma kontakt ze spalinami. Element ten kształtem przypomina palec. Druga część sondy ma kontakt z powietrzem, dzięki czemu może ustalić odniesienia miary pomiarowej. Lambda zaczyna pracować w temperaturze powyżej 300°C – dopiero wówczas materiał ceramiczny pokrywający czujniki zaczyna przepuszczać jony tlenu w spalinach. Im więcej jonów w spalinach, tym niższe napięcie, które generuje sonda. Zadaniem tej części jest zbieranie informacji i wysyłanie ich do modułu sterującego pracą silnika. Dzięki nim silnik dostosowuje skład mieszanki (może wykonywać nawet do 300 korekt na minutę) i wysyła do komory spalania taka ilość tlenu, która zapewnia komfortową i bezpieczną pracę.


Pozostałe marki:

Sonda lambda

Sonda lambda ze sklepu internetowego As Auto Części

Sonda umiejscowiona jest w układzie wydechowym między silnikiem, a katalizatorem. To jedna z wielu części, którą można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Gwarantujemy wygodny system wyszukiwania – aby ułatwić klientom robienie zakupów, korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych. Stworzyliśmy praktyczną wyszukiwarkę, dzięki której wszystkie potrzebne elementy można znaleźć bardzo szybko i co najważniejsze mieć pewność, że będą pasowały do konkretnego modelu auta. Wystarczy wybrać markę samochodu, model, rocznik i wersję silnikową, a na końcu – potrzebny produkt.

Zakupy w As Auto Części mają kilka zalet. Są szybkie, wybór towaru jest szeroki, a dostawa – błyskawiczna. Wszystkie zamówienia realizujemy tak szybko, jak to możliwe. Korzystamy z firm kurierskich GLS i INPOST. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z danym produktem czy ofertą, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy profesjonalną obsługę – pozostajemy do dyspozycji pod dwoma numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.