Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Sprzęgło / części montażowe

Sprzęgło / części montażowe

Płynna praca skrzyni biegów oraz silnika – oryginalne, trwałe sprzęgła samochodowe

Sprzęgła samochodowe to istotna część układu napędowego, która spaja ze sobą silnik oraz skrzynię biegów. Budowa tego podzespołu składa się z trzech elementarnych części, są nimi: łożysko, docisk i tarcza. Ich działanie jest ze sobą ściśle powiązane oraz oddziałuje na kolejne elementy podzespołu. Do wału korbowego jest zamocowane koło zamachowe, które bezpośrednio łączy się z tarczą dociskową. Centrum układu napędowego, czyli silnik, podczas zapłonu wytwarza moment obrotowy, który zostaje przenoszony na tarczę. Dzieje się to za pośrednictwem koła zamachowego oraz docisku. Tarcza spełnia również rolę amortyzatora przeciążeń, które powstają wskutek naciśnięcia na pedał gazu. Każda z wymienionych części musi odznaczać się trwałością, aby cały system działał poprawnie.

części montażowe sprzęgła


Pozostałe marki:

sprzęgło kompletne

Części montażowe sprzęgła – profesjonalne produkty o wysokim poziomie wytrzymałości

W naszym sklepie mogą Państwo nabyć pojedyncze części, takie jak: łożysko, tarcza oraz dociski, jak również wyposażyć się w sprzęgła kompletne. Naprawa tego elementu nie należy do najłatwiejszych. Bardzo często podczas wymiany należy również zająć się skrzynią biegów. W naszym sklepie znajdą Państwo trwałe, odporne na ścieranie oraz korozję elementy układu napędowego. Zapewniamy oryginalne, nowe produkty prosto od renomowanych producentów.

Kompletne części montażowe sprzęgła, w skład których wchodzi przede wszystkim łożysko, docisk oraz tarcza mogą Państwo nabyć w naszym sklepie. Każdy element jest dostosowany do konkretnych modeli samochodów, dzięki czemu zyskujemy pewność, że będzie on dopasowany do reszty całego podzespołu i zapewnia jego poprawną, płynną pracę. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.