Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Sprzęgło / części montażowe
  7. chevron_right
  8. Zestaw sprzęgła

Zestaw sprzęgła

Szybki montaż oraz niezawodność użytkowania – zestaw do wymiany sprzęgła

Oferujemy Państwu profesjonalny zestaw sprzęgła, który zawiera wszystkie niezbędne do prawidłowo przeprowadzonego montażu solidne części – tarczę, docisk oraz łożysko wyciskowe. Każdy element został stworzony z wysokogatunkowych, odpornych na uszkodzenia materiałów. Zamocowanie nowego kompletu pozwala na płynną współpracę wszystkich części, co z kolei generuje odpowiednie działanie napędu pomiędzy silnikiem, a skrzynią biegów. W naszym asortymencie znajdują się komplety specjalnie dobrane do konkretnych modeli oraz marek samochodowych.

Zestaw sprzęgła, który jest dostępny na stronie naszego internetowego sklepu, zapewnia odpowiednią pracę układu napędowego. Kiedy okładziny cierne są zbyt mocno wyeksploatowane może dochodzić do nieprawidłowej pracy pojazdu – braku przyspieszenia podczas włączonego biegu oraz stopniowego dodawania gazu.

zestaw sprzęgła


Pozostałe marki:

zestawy sprzęgła

Kompleksowy, profesjonalny zestaw sprzęgła

Innymi problemami, które mogą się wówczas objawić, są również gwałtowne ruchy samochodu podczas ruszania, hałasy dochodzące ze skrzyni biegów, a nawet jej całkowite unieruchomienie. Problemy te mogą szybko przerodzić się w poważną awarię, dlatego zaleca się jak najszybszą wymianę wyeksploatowanych części.

Zestaw sprzęgła to rozwiązanie, które zapewni szybkie wyeliminowanie problemów z układem napędowym samochodu. Nadmierny luz na kole zamachowym to usterka, którą należy jak najszybciej naprawić. Wymiana jednego z elementów podzespołu nie jest w tym przypadku zalecana, ponieważ wymiana tarczy bądź też docisku na nowy może spowodować awarię reszty części, które są osłabione i mniej odporne względem nowego elementu. W naszym sklepie znajdą Państwo profesjonalne komplety, wykonane z wysokogatunkowych materiałów, które zapewnią odpowiednią pracę całego systemu napędowego. Posiadamy szeroki asortyment, dopasowany do wielu modeli i marek samochodowych. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.