Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Sprzęgło / części montażowe
  7. chevron_right
  8. Łożysko prowadzące / tarcza zatrzymująca

Łożysko prowadzące / tarcza zatrzymująca

Płynna praca sprzęgła oraz zapewnione bezpieczeństwo jazdy – łożysko prowadzące

Łożysko prowadzące to element, którego zadaniem jest przede wszystkim prawidłowe prowadzenie sprzęgła po wale sprzęgłowym. Wysokiej jakości model powinien spełniać kilka istotnych założeń, są nimi: wysoka odporność na działanie temperatury, ochrona przed przedwczesnym ścieraniem oraz zabezpieczenie przed korozją. Oprócz tego, bardzo ważne jest to, czy model posiada wysoki współczynnik odkształcalności, ponieważ od tego zależy jego poprawne działanie. Jeśli szukają Państwo produktów wysokiej jakości, które odznaczają się wysoką trwałością oraz bezproblemową eksploatacją to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Łożysko prowadzące sprzęgło jest odpowiedzialne za jego płynną i prawidłową pracę. Kiedy napotkamy opór podczas nacisku na pedał może oznaczać to, że część ta uległa zużyciu. W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć profesjonalne części do układu napędowego.

łożysko prowadzące


Pozostałe marki:

łożysko prowadzące sprzęgła

Tarcza zatrzymująca oraz inne elementy zapewniające płynną, bezpieczną pracę sprzęgła

Posiadamy wysokiej klasy, nowe, oryginalne produkty, których szeroki asortyment został dopasowany do konkretnych marek oraz modeli samochodowych. Nasz sklep prowadzi sprzedaż trwałych części, które zapewniają płynną pracę systemu napędowego. Części, które są dostępne w naszym asortymencie, odznaczają się także długim okresem bezproblemowego użytkowania.

Dostępna na stronie naszego sklepu internetowego tarcza zatrzymująca łożysko prowadzące jest niezbędnym elementem, który ma wpływ na prawidłowe działanie sprzęgła. W naszym sklepie mogą Państwo nabyć trwałe, odporne na wysokie temperatury oraz pracę w ciężkich warunkach specjalistyczne części. Nasze produkty charakteryzują się wysokim stopniem wytrzymałości. Zapewniamy nowe, specjalistyczne części do określonych modeli samochodów. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy bardzo dobre ceny oraz najwyższą jakość wykonania.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.