Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Napęd koła
  7. chevron_right
  8. Elementy mocujące / części dodatkowe

Elementy mocujące / części dodatkowe

Elementy mocujące i części dodatkowe renomowanych marek

Prawidłowe i fachowe mocowanie układu napędowego jest dokładnie tą czynnością, która zapewni brak problemów w późniejszym użytkowaniu samochodu osobowego, dostawczego bądź ciężarowego na drodze. W ostatnich latach popularność zyskały niekonwencjonalne metody z wykorzystaniem specjalnego płynu, który pozwala kontrolować drgania jednostki napędowej w czasie rzeczywistym. Ponadto wpływa jednocześnie na lekkie zniwelowanie hałasów i znaczne polepszenie wydajności pojazdu oraz komfort korzystania z niego.

Jednak w warsztatach samochodowych, a nawet w licznych fabrykach wykorzystuje się tradycyjne metody oraz standardowe elementy mocujące układu napędowego. Wśród nich można wyróżnić metalowe wsporniki pokrywy tylnego dyferencjału, tuleje dyferencjału, śruby wspornika dyferencjału, poduszki i wsporniki skrzyni biegów. Precyzja wykonania tych stosunkowo drobnych elementów pozwala na dokładne zespolenie odpowiednich części, co z kolei daje gwarancję dobrej współpracy wszystkich części układu w samochodzie.

elementy mocujące układu napędowego - śruba


Pozostałe marki:

mocowanie układu napędowego

Elementy mocujące układu napędowego wpływają na komfort jazdy!

Właściwe mocowanie układu napędowego znacząco zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia nieprawidłowości w jego działaniu podczas jazdy. Przykładowo, jedną z części przeznaczonych do montażu jest wspornik dyfra tylnego - dodatkowe utwardzenie tulei sprawia, że tuleja nie wymaga częstego smarowania, a ponadto pozwala utrzymać dyfer we właściwym miejscu. Zakup wysokiej jakości elementów i podzespołów pozwala dłużej cieszyć się bezawaryjnością napędu naszego samochodu.

Warto zauważyć, że elementy mocujące układu napędowego pozwalają zwiększyć komfort użytkowania samochodu. Tak niewielka rzecz, jak tuleja przeznaczona do mocowania dyferencjału pozwala na uzyskanie lepszych efektów przy zmianie biegów podczas jazdy. Dzięki niej można uniknąć gwałtownego obniżenia momentu obrotowego, co przekłada się na zwiększenie przyspieszenia i poprawę osiągów. Kupując u nas możesz mieć pewność otrzymania w krótkim czasie oryginalnych części objętych ochroną gwarancyjną producenta.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.