Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Napęd koła
  7. chevron_right
  8. Statyw trójnośny

Statyw trójnośny

Osprzęt idealny do Twojego samochodu

Statyw trójnośny stanowi część, której nie może zabraknąć w wyposażeniu samochodu zarówno osobowego, jak i dostawczego. Jest to jeden z tych podzespołów, których montaż powinien być wykonany w obrębie osi przedniej. Może w nim występować możliwość połączenia ze skrzynią biegów. W zależności od modelu pojazdu, w oferowanym asortymencie występują różnice w średnicach i innych detalach, które mogą wpływać na jakość korzystania z samochodu – warto mieć to na uwadze.

Statyw trójnośny to element wchodzący w skład większej całości podzespołu, jakim jest wał napędowy. Stroną zabudowy tego elementu może być obręb oprawy skrzyni biegów. Poszczególne statywy różnią się wewnętrznym uzębieniem oraz możliwą do połączenia średnicą przegubu trójbieżnego. Różnice w budowie przekładają się także na brak możliwości zastosowania tego elementu w różnych modelach samochodów o różnych pojemnościach silnika i rodzaju używanego paliwa. Sprawdź dokładnie parametry swojego auta przed dokonaniem zakupu.

statywy trójnośne


Pozostałe marki:

statyw trójnośny

Statyw trójnośny do Twojego samochodu

Odpowiednio dobrany do danego modelu i marki samochodu statyw trójnośny pozwoli zminimalizować ryzyko wystąpienia niespodziewanych awarii podczas jazdy na drodze, a co za tym idzie, zapewnia bezawaryjną pracę układu napędowego przez wiele lat – i tysiące przejechanych kilometrów. Oferowany asortyment posiada wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, a także jest objęty ochroną gwarancyjną, co daje Ci pewność kupowania wyłącznie oryginalnych części zamiennych, które usprawnią działanie twojego samochodu.

Niezbędny asortyment w wyposażeniu każdego samochodu, a w tym także statywy trójnośne, zapewnia sklep AS Auto Części. Gwarantujemy niezwłoczną realizację zamówienia, co pozwoli twojej przesyłce dotrzeć pod wskazany adres w bardzo krótkim czasie. Zanim dokonasz zamówienia, służymy fachowym i profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru osprzętu i zweryfikowania konkretnych właściwości w taki sposób, byś mógł jak najszybciej dokonać naprawy lub wymiany i w pełni cieszyć się jazdą bez obaw o uszkodzenia.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.