Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Napęd koła
  7. chevron_right
  8. Osłona elastyczna

Osłona elastyczna

Osłona elastyczna przegubu

Osłony elastyczne przegubów zewnętrznych stanowią niezwykle istotny element w wyposażeniu samochodu osobowego, a nawet wielu samochodów dostawczych. Element ten – jeżeli jest sprawny i nieuszkodzony – pozwala uchronić właściciela pojazdu od wysokich kosztów potencjalnych napraw. W przypadku przeważającej większości obecnie spotykanych na ulicach samochodów przegub jest elementem, który występuje niemal w każdym z nich – a to z kolei jest spowodowane rodzajem napędu w pojeździe, a konkretniej – napędu na przednie koła.

Jedno jest pewne: aby jazda przebiegała sprawnie i bezawaryjnie, przegub powinien działać niezawodnie. W tym celu stosuje się odpowiednie smary, by zapewnić temu elementowi odpowiednie środowisko i warunki do pracy na drodze podczas dłuższych i krótszych podróży. Jednak oprócz smaru niezbędnym zabezpieczeniem przegubu są osłony gumowe. To właśnie one pozwalają uniknąć awarii przegubu poprzez zapewnienie temu elementowi ochrony przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak różnego rodzaju zanieczyszczenia.

osłony gumowe


Pozostałe marki:

osłona elastyczna przegubu

Osłony przegubu – wybór właściwych osłon gumowych

Oferowane przez AS Auto Części zestawy osłon przegubu spełniają wymagania montażowe większości samochodów osobowych, jak i dostawczych wszystkich popularnych marek. W skład całego kompletu wchodzą także odpowiednie pomoce montażowe i smar do przegubu. Jeżeli w twoim samochodzie są uszkodzone osłony, nie ryzykuj uszkodzenia całej konstrukcji przegubowej. Wymiana tych gumowych elementów nie trwa zbyt długo, a może uchronić cię przed usterkami prowadzącymi do bardzo poważnych i skomplikowanych napraw.

Wysokiej jakości i właściwie dobrane osłony elastyczne przegubu pozwalają cieszyć się jego bezproblemową i bezawaryjną pracą przez długie lata i wiele tysięcy przebytych kilometrów. Dlatego przy wyborze osłon warto mieć na uwadze to, aby miały one odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa oraz długi okres ochrony gwarancyjnej. Asortyment samochodowy, który spełnia powyższe wymogi znajdziesz w AS Auto Części. Kiedy dokonasz zamówienia, my wyślemy przesyłkę niezwłocznie i prosto do twojego domu!

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.