Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Napęd paskowy
  7. chevron_right
  8. Pasek rozrządu / zestaw

Pasek rozrządu / zestaw

Zestaw rozrządu

W As Auto Części radzimy dokonywać kompletnej wymiany napędu rozrządu w zalecanych przez producenta okresach serwisowych, aby zapewnić sobie komfortową i w pełni bezpieczną jazdę. Dostępne w naszym asortymencie zestawy rozrządu obejmują m.in. pasek zębaty, rolki napinające i prowadzące, pompę wody i inne elementy. Wynika to z tego, że rolki napinające czy prowadzące są w gruncie rzeczy tak samo obciążone, jak np. pasek zębaty. Procedura wymiany takiego zestawu nie powinna przysporzyć Państwu większych problemów, ale w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988.

zestaw rozrządu


Pozostałe marki:

pasek rozrządu

Zestawy rozrządu z szybką dostawą kurierem

As Auto Części to nowoczesny sklep motoryzacyjny. W naszej ofercie znajdą Państwo różne części zamienne do samochodów. W naszym asortymencie znajdują się m.in. paski rozrządu, obudowa przekładni kierowniczej, miarka poziomu oleju, dodatki do napędu pasowego, specjalne przeguby, układy oraz przekładnie kierownicze i wiele innych. Korzystamy wyłącznie z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych – wychodzimy z założenia, że to one pozwalają dobrać części zamienne w sposób niezawodny. Dostępny w naszej ofercie sprzęt z pewnością spełni Państwa oczekiwania i będą Państwo zadowoleni z zakupów na naszej stronie internetowej. Dziewięcioletnie doświadczenie sprawia, że naprawdę znamy się na tym, co robimy, i chętnie dzielimy się tą wiedzą z Państwem.

W As Auto Części znajdą Państwo bogaty asortyment towarów, atrakcyjne ceny, szybką wysyłkę zamówionych produktów i pewność najwyższej jakości części. W As Auto Części kupią Państwo zestaw rozrządu. Gwarantujemy produkty wyłącznie najlepszej jakości i bezpieczne zakupy za pośrednictwem naszej strony internetowej. Zamówienia realizujemy możliwie najszybciej i wysyłamy standardowo w ciągu dwudziestu czterech godzin od momentu złożenia zamówienia. Współpracujemy z firmami kurierskimi GLS i INPOST.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.