Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ chłodzenia
  7. chevron_right
  8. Termostat / uszczelka

Termostat / uszczelka

Profesjonalny termostat

W As Auto Części wychodzimy z założenia, że utrzymanie auta w dobrym stanie technicznym skutkuje jego efektywną i długą eksploatacją. Aby tak było, warto zadbać o poszczególne części do układu chłodzenia, które znajdziecie w naszej ofercie. Pomożemy Państwu zatroszczyć się o idealny stan pojazdu – jesteśmy profesjonalnym sklepem motoryzacyjnym z dziewięcioletnim stażem i doświadczeniem na rynku. Z myślą o Państwa potrzebach dobieramy części zamienne – w naszej ofercie znajduje się m.in. termostat, pokrywy osłony cieczy, zbiorniczki wyrównawcze płynu w układzie chłodzenia, przekaźnik układu chłodzenia, śruby odpowietrznika, specjalistyczne narzędzi, adaptery, pompy wodne, płyny z dodatkiem czynnika chłodzącego przed zamarzaniem i wiele innych. W As Auto Części stawiamy na najskuteczniejsze rozwiązania, szeroki asortyment, konkurencyjne ceny oraz szybką wysyłkę zamówionych towarów.

Układ chłodzenia w samochodzie ma znaczący wpływ na komfortową i bezpieczną jazdę. W zależności od marki samochodu i jego modelu poszczególne układy chłodzenia mogą co prawda różnić się parametrami oraz szczegółami, jednak zawsze muszą być oparte są na działaniu termostatu. Jest to urządzenie, które ma za zadanie utrzymywać zadaną temperaturę pracy poprzez aktywne działanie.

termostat


Pozostałe marki:

uszczelka termostatu

Uszczelka termostatu z szybką wysyłką

Kiedy silnik jest jeszcze zimy, urządzenie odcina obieg płynu do chłodnicy, pobudzając wymiennik ciepła do wzięcia udziału w całym procesie (tzw. mały obieg). Kiedy silnik osiągnie wyższą temperaturę, termostat automatycznie otwiera duży obieg i pozwala wówczas na swobodną cyrkulację płynu z wykorzystaniem chłodnicy. W tej sytuacji już na zewnątrz następuje odbiór ciepła i uwolnienie go do otoczenia.

W ofercie sklepu motoryzacyjnego As Auto Części znajdą Państwo poszczególne części zamienne dedykowane do układu chłodzenia auta, dzięki którym będą Państwo mogli profesjonalnie zadbać o stan swojego pojazdu. Utrzymanie tego układu w doskonałym stanie jest koniecznością, a zainwestowanie w dobre elementy i narzędzia pozwoli Państwu uniknąć kosztownych napraw. W naszej ofercie znajdują się m.in. uszczelka termostatu, która skutecznie zmniejsza ryzyko poważnych napraw tego urządzenia, gwarantując optymalną szczelność.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.