Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ chłodzenia
  7. chevron_right
  8. Przewody sztywne i elastyczne / kolnierze

Przewody sztywne i elastyczne / kołnierze

Przewody elastyczne układu chłodzenia

Przewody elastyczne układu chłodzenia do wspomagania układów chłodzących w samochodzie służą jako specjalne elementy transportujące płyn w układzie. Mają one znaczący wpływ na komfort jazdy, a przede wszystkim na bezpieczeństwo eksploatacji całego pojazdu. W związku z tym powinny być kontrolowane w ramach każdego przeglądu, aby na długo pozostawały w idealnym stanie technicznym. Do najpoważniejszych wad tych części należy m.in. uszkodzenie elastycznych części wężyków. Usterki mogą się pojawić na skutek wypadku, nieprawidłowego montażu lub naturalnego zestarzenia materiałów.

Przewody elastyczne układu chłodzenia idealnie nadają się do transportu płynu w układzie chłodzącym. Są one wykonane najczęściej ze specjalnej mieszanki kauczukowej ze zintegrowaną plecionką. To rozwiązanie skutecznie wzmacnia produkt, wspomagając efektywność jego pracy. W ofercie sklepu motoryzacyjnego As Auto Części znajdą Państwo szeroki wybór produktów w tej kategorii.

przewody elastyczne układu chłodzenia


Pozostałe marki:

przewody elastyczne do układu chłodzenia

Ekastyczne przewody do układu chłodzenia

Na rynku znajdą Państwo szeroki wybór części zamiennych, ale aby mieć pewność najlepszego wyboru, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Z myślą o Państwa potrzebach stworzyliśmy wygodny system wyszukiwania potrzebnych części zamiennych według modelu samochodu, którym się Państwo poruszacie. Dzięki temu będą Państwo mieć pewność, że wybrana część samochodowa będzie absolutnie kompatybilna z danym modelem autem.

Gwarantujemy produkty najlepszej jakości. Znajdą Państwo u nas przewody elastyczne układu chłodzenia, pompy wodne, adaptery, termostaty, płyny z dodatkiem czynnika chłodzącego przed zamarzaniem i wiele innych. Zapewniamy bezpieczne zakupy za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wszystkie złożone u nas zamówienia realizujemy możliwie najszybciej i wysyłamy standardowo w przeciągu dwudziestu czterech godzin od momentu złożenia zamówienia. Aby zapewnić ekspresowy transport, współpracujemy z firmami kurierskimi GLS i INPOST. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.