Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ chłodzenia
  7. chevron_right
  8. Chlodnica cieczy / oleju

Chłodnica cieczy / oleju

Chłodnica samochodowa

Samochodowa chłodnica cieczy jest jednym z najważniejszych elementem układu chłodzenia silnika. Do jej głównych zadań należy oddawanie do otoczenia wytworzonego przez silnik ciepła, co odbywa się za sprawą krążącego w układzie chłodzenia specjalnego płynu chłodzącego. Ta część zamienna składa się z rdzenia (rdzeń najczęściej wykonany jest z aluminium, rzadziej z miedzi) oraz specjalnych zbiorników (mosiężnych, stalowych, aluminiowych lub z tworzywa sztucznego), może występować w wersji z ramą lub bez ramy. Dobór poszczególnych materiałów do budowy elementu uzależniony jest od warunków, w których zostanie zastosowana.

W As Auto Części znajdą Państwo m.in. zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodzącego i inne elementy składające się na tę część samochodową. As Auto Części to profesjonalny i nowoczesny sklep motoryzacyjny, w którym na co dzień korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych. To dzięki nim niezawodnie dobieramy części zamienne, aby spełniły Państwa oczekiwania.

zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodzącego


Pozostałe marki:

chłodnica samochodowa

Chłodnica cieczy od As Auto Części

Życzymy sobie, aby byli Państwo usatysfakcjonowani ze zrobionych u nas zakupów. Mamy dziewięcioletnie doświadczenie w tej branży, dzięki czemu znamy się na tym, co robimy. Oferujemy Państwu tylko to, co najlepsze – szeroki asortyment, bardzo konkurencyjne ceny, szybką wysyłkę zamówionych u nas towarów.

W As Auto Części znajdą Państwo korek chłodnicy i inne elementy układu chłodzenia silnika takie jak śruba odpowietrznika w bardzo atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy najlepszej jakości produkty i bezpieczne zakupy za pośrednictwem naszej strony internetowej. Zamówienia realizujemy możliwie najszybciej i wysyłamy standardowo w ciągu dwudziestu czterech godzin od momentu złożenia zamówienia. Współpracujemy z firmami kurierskimi GLS i INPOST. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.