Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Zawieszenie / tłumienie
  7. chevron_right
  8. Zawieszenie

Zawieszenie

Elementy zawieszenia samochodowego – profesjonalne, trwałe elementy dostępne w sklepie internetowym As części

Sprężyny zawieszenia posiadają prostą, kompaktową budowę i są jednymi z podstawowych elementów układu zawieszenia samochodowego. Ich rolą jest gromadzenie energii, która następnie jest wykorzystywana do utrzymania stabilności auta. Zgromadzona w sprężynie moc zostaje oddana do nadwozia, zaś amortyzator jest łącznikiem, który niweluje gwałtowny przepływ energii i tym samym tłumi drgania pojazdu. Wykonane z wysokojakościowych materiałów sprężyny są odporne na korozję i szybkie zużycie. Sprawdź nasz szeroki asortyment i wybierz model adekwatny dla Twojego pojazdu.

Sprężyny zawieszenia współpracujące z amortyzatorami odpowiadają więc za redukcję drgań, lepszą przyczepność pojazdu do podłoża oraz zapewniają utrzymanie odpowiedniej wysokości samochodu. Część ta, ze względu na specyfikę jej działania, z czasem ulega zużyciu – pęknięciu lub wgnieceniu.

sprężyny zawieszenia


Pozostałe marki:

sprężyna zawieszenia

Wysokiej jakości sprężyny zawieszenia – szeroki wybór modeli w sklepie internetowym As części

Głównym symptomem wyeksploatowania tej części układu zawieszenia jest przede wszystkim zmniejszona trakcja pojazdu, trudności podczas hamowania oraz pogorszenie stabilności i charakterystyczny odgłos pukania podczas prowadzenia samochodu, głównie w momentach zwiększenia szybkości oraz skręcania kół.

Sprężyny zawieszenia, amortyzatory, resory, drążki skrętne oraz wiele innych elementów układu zawieszenia znajdziesz w naszym szerokim asortymencie. Posiadamy części, które są dedykowane do konkretnych modeli samochodów, dzięki czemu masz pewność, że zakupiony produkt będzie kompatybilny z resztą elementów konstrukcji. System zawieszenia spełnia wiele istotnych funkcji – zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort jazdy, dlatego tak ważne staje się regularne serwisowanie i wymiana zużytych części. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą – zapewniamy nowe, oryginalne produkty prosto od dystrybutorów.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.