Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Marki samochodów

Amortyzator

Oryginalne części samochodowe – sklep internetowy As Części

W naszym sklepie internetowym As Części znajdziesz nowe części samochodowe w bardzo dobrych cenach. Posiadamy produkty, które pochodzą od renomowanych producentów. Sprawdź naszą ofertę i wybierz model dedykowany do Twojego samochodu. Bezpieczna i komfortowa jazda w dużej mierze zależy od sprawnie działającego układu tłumiącego – amortyzatory, odpowiadające za stabilną, płynną jazdę są dostępne w naszym asortymencie w bardzo dobrych cenach. Posiadamy modele olejowe oraz gazowe.

amortyzatory samochodowe

Wybierz markę:

Pozostałe marki:

amortyzatory

Amortyzatory samochodowe – sprawdź ofertę sklepu internetowego As Części

Amortyzatory samochodowe są stosowane w celu poprawienia bezpieczeństwa i komfortu podczas jazdy – skutecznie tłumią one wszelkie drgania oraz pomagają utrzymać pojazd w stabilnej pozycji. Ich zastosowanie służy również poprawie przyczepności kół, co zdecydowanie wpływa na bezpieczeństwo jazdy, w szczególności podczas hamowania na wyboistej, nierównej powierzchni. Część ta, ze względu na specyfikę dróg, ulega zużyciu. Objawami tego stanu są przede wszystkim: odgłosy stukania, szybsza i nierównomierna eksploatacja opon oraz zmniejszona stabilność jazdy. Warto jest więc sprawdzać stan układu tłumiącego i monitorować kondycję poszczególnych elementów.

Amortyzatory, w zależności od budowy pojazdu, mogą być olejowe lub gazowe. Pierwszy z wymienionych wariantów charakteryzuje się tym, że podczas pracy komora kompensacyjna pozostaje otwarta, zaś w przypadku modelu gazowego jest ona zamknięta. Wynika to ze specyfiki konstrukcji układu. Wyróżnia się również modele dwururowe oraz jednorurowe. Każdy z wymienionych produktów możesz kupić w naszym sklepie internetowym. Posiadamy profesjonalne części, dedykowane do konkretnych modeli pojazdów. Zapoznaj się z naszą ofertą, wybierz model dla siebie i ciesz się komfortową, bezpieczną jazdą i bezproblemowym użytkowaniem. Zapewniamy bardzo dobre ceny oraz asortyment najwyższej jakości.