Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Czyszczenie szyb
  7. chevron_right
  8. Ramie wycieraczki / mocowanie ramienia wycieraczki

Ramię wycieraczki / mocowanie ramienia wycieraczki

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo na drodze

Brudna szyba, przednia lub tylna, potrafi skutecznie obniżyć komfort jazdy i sprawić, że zamiast przyjemności kierowania odczuwasz irytację. Na szczęście w AS AUTO przygotowaliśmy dla Ciebie mocowanie wycieraczek, które charakteryzują się niesamowitą trwałością i funkcjonalnością. Ta niezawodna część zamienna, którą możesz zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie, pozwoli Ci na bezproblemowe użytkowanie wycieraczek, które nawet w trakcie najbardziej intensywnej pracy pozostaną na swoim miejscu. Poznaj szczegóły naszej oferty!

Dbanie o czystość szyb to jednak niejedyne zadanie wycieraczek. Są one także odpowiedzialne za zapewnienie Ci bezpieczeństwa poprzez oczyszczanie szyby z wszelkich opadów, w tym śniegu, gradu czy deszczu, które mogłyby w jakikolwiek sposób ograniczać Twoje widzenie. Właśnie dlatego tak istotne jest właściwe mocowanie wycieraczki - dzięki niemu możesz być spokojny o to, że dany element samochodu będzie niezawodnie pracować i nie zawiedzie Cię nawet w trakcie najbardziej ekstremalnych warunków atmosferycznych.

ramię wycieraczek


Pozostałe marki:

mocowanie ramienia wycieraczek

Trwałe mocowanie wycieraczki w atrakcyjnej cenie

Aby zagwarantować Ci całkowitą satysfakcję z zakupów, nieustannie śledzimy najnowsze propozycje pojawiające się na rynku i starannie selekcjonujemy te, które wyróżniają się najwyższą jakością. Dzięki temu możemy zaproponować Ci nie tylko niezawodne i trwałe ramię wycieraczki, ale i dziesiątki inny produktów, wyróżniających się najwyższymi standardami. Zakupy w naszym internetowym sklepie motoryzacyjnym to doskonała inwestycja w prawidłowe i niczym niezakłócone działanie Twojego samochodu na każdej, nawet najbardziej wymagającej trasie.

W naszym bogatym asortymencie posiadamy wiele różnorodnych produktów, które pochodzą od najlepszych producentów na rynku. Wśród nich nie mogło zabraknąć takich marek jak Audi, Nissan, Volkswagen czy Toyota, które są tylko początkiem bardzo długiej listy renomowanych producentów, z którymi współpracujemy. Proponowane mocowanie wycieraczki dostępne jest w wielu wariantach. Każdy z nich został wzbogacony o szczegółowe dane techniczne, wśród których znajdziesz np. jego wymiary. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.