Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ zapłonowy/układ wspomagania rozruchu zimnego silnika
  7. chevron_right
  8. Rozdzielacz zapłonu / pojedyncze części

Rozdzielacz zapłonu / pojedyncze części

Wysokiej jakości części i akcesoria samochodowe – rozdzielacz zapłonu

Układ zapłonowy pełni istotną rolę w całej konstrukcji pojazdu – jego praca odpowiada za wstępną fazę spalania mieszanki paliwowo-powietrznej. Wytworzona pomiędzy elektrodami świecy iskra elektryczna rozpala mieszankę, która znajduje się w cylindrze. W naszym sklepie internetowym możesz kupić pojedyncze części rozdzielacza zapłonu – takie jak: styki, kopułki i palce. Każdy produkt został stworzony z najwyższej jakości materiałów, które są odporne na działanie temperatur, korozję i wysokie napięcia. Posiadamy modele o różnych sposobach mocowania, tak aby części te były kompatybilne z resztą elementów układu.

zestaw naprawczy rozdzielacza


Pozostałe marki:

palec rozdzielacza

Pojedyncze części rozdzielacza zapłonu – wybierz korzystne oferty w sklepie As Części

Palec rozdzielacza to niezwykle istotny element systemu zapłonowego – jego zadaniem jest przekazywanie wysokiego napięcia elektrycznego do kopułki. Z uwagi na przepływ wysokiego ładunku, część ta powinna wykazywać się dużym stopniem izolacji. Oprócz tego, ważne staje się także dopasowanie do konkretnego rodzaju mocowania. Najczęstszą usterką, uniemożliwiającą swobodny przesył napięcia, okazuje się być pęknięcie lub zepsucie szczotki palca rozdzielacza. W naszym sklepie kupisz wydajne, trwałe części, zbudowane z mocnego materiału o wysokim stopniu izolacji. Posiadamy także specjalne modele z wbudowanym opornikiem przeciwzakłóceniowym.

Kopułka rozdzielcza zapłonu to również niezbędny element całej konstrukcji, razem z palcem zapłonu, części te tworzą przełącznik wysokiego napięcia elektrycznego. To niezwykle istotny element całego układu zapłonowego. Konsekwencją nieprawidłowego działania kopułki jest nierówna praca jednostki napędowej, spadek mocy przy jednoczesnym zwiększeniu spalania. W naszym sklepie kupisz trwałe, solidne części pokryte wysokiej jakości materiałem izolacyjnym. Posiadamy modele dedykowane dla różnych systemów mocowania – klamry, śruby i zaczepy.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.