Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ zapłonowy/układ wspomagania rozruchu zimnego silnika
  7. chevron_right
  8. Cewka zapłonowa / zespół cewek

Cewka zapłonowa / zespół cewek

Stworzone z najlepszych materiałów części samochodowe – cewka zapłonowa

W asortymencie naszego sklepu kupisz cewki zapłonowe do wszystkich popularnych marek samochodów. Element ten jest niezbędny do prawidłowego, wydajnego działania układu zapłonowego w silniku benzynowym. Jego działanie – przeskok napięcia elektrycznego – decyduje o dalszym procesie rozruchu. Wygenerowane wysokie napięcie prądu jest następnie przekierowywane za pośrednictwem przewodu zapłonowego do świecy. W tym miejscu prąd zamienia się w iskrę. W naszym szerokim asortymencie znajdziesz elementy układu zapłonowego, które zapewnią poprawne i szybkie uruchomienie pojazdu.

cewki zapłonowe


Pozostałe marki:

zespół cewek zapłonowych

Zespół cewek zapłonowych – sprawdź najlepsze oferty części samochodowych w sklepie As Części

Cewki zapłonowe mogą ulegać awariom, jest to związane z pracą świec i przewodów – ich regularne monitorowanie oraz wymiany powinny zapobiegać usterkom tego elementu układu zapłonowego. Konsekwencją zużycia cewki jest brak możliwości przepalenia paliwa. Sam proces zapłonu następuje wówczas w kolektorze, co może przyczynić się do jego szybkiej eksploatacji. W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne, oryginalne elementy układu zapłonowego dedykowane dla konkretnych modeli i marek samochodów. Posiadamy nowe, wydajne części, dostępne w bardzo dobrych cenach.

Zespół cewek zapłonowych jest stosowany do silników z zapłonem 4 cylindrowym. Głównymi symptomami zepsucia tego układu jest szarpanie silnika, szybsze zużycie paliwa oraz obniżenie mocy. Na początku należy jednak sprawdzić działanie świec oraz przewodów, dopiero po wykluczeniu usterki tych elementów, należy przyjrzeć się pracy cewek. Innymi przyczynami ich awarii może być także ich nieprawidłowy montaż i szkodliwe działanie wody i wilgoci. W sklepie Auto Części oferujemy nowe, solidne elementy układu zapłonowego – sprawdź naszą ofertę i wybierz model pasujący do Twojego pojazdu.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.