Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ zapłonowy/układ wspomagania rozruchu zimnego silnika
  7. chevron_right
  8. świeca żarowa

Świeca żarowa

W Asczesci.pl zaopatrzysz się w świece żarowe do swojego auta!

Świeca żarowa to element, który spotkać można w samochodach wyposażonych w silnik typu diesel. Choć jest to bardzo niewielki komponent, w praktyce pełni on bardzo istotną funkcję. Gdy nie działa on prawidłowo, całe auto przestaje pracować we właściwy sposób. Krótko mówiąc, warto na bieżąco kontrować jego stan, a w razie potrzeby – dokonać wymiany. Na szczęście w naszym sklepie internetowym możesz kupić wysokiej jakości świece w naprawdę atrakcyjnych cenach. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszym asortymentem!

Do czego właściwie służą świece żarowe? Mają one za zadanie nagrzewać powietrze w komorze spalania do odpowiedniej temperatury, co jest niezbędne do tego, aby silnik pracował we właściwy sposób. Jeżeli więc nie działają one we właściwy sposób, również całe auto może nas zawieść. O tym, że coś złego dzieje się z tego typu świecą, świadczy przede wszystkim fakt, że jest ona osmolona. Jednak każde podejrzenie, że coś może być nie tak i każdy niepokojący nas fakt powinniśmy przede wszystkim skonsultować z profesjonalistą.

świeca żarowa


Pozostałe marki:

świece żarowe

Świece żarowe - u nas kupisz solidne i najtaniej!

W naszym asortymencie mamy bardzo szeroki wybór produktów, jakimi są świece żarowe. Z pewnością więc dobierzesz takie, które będą odpowiednie akurat do Twojego modelu auta. Do składania zamówień zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i specjalistów – a więc właścicieli sklepów z artykułami motoryzacyjnymi oraz posiadających swoje warsztaty mechaników. Z nami profesjonalnie wyposażysz swoją firmę i zaoferujesz odwiedzającym Cię klientom najwyższej jakości sprzęt oraz akcesoria! Zapraszamy do składania zamówień!

Dlaczego to właśnie w Asczesci.pl warto zamówić produkt, jakim jest świeca żarowa? Z wielu powodów. Przede wszystkim w naszym sklepie zadowolenie klientów jest dla nas najwyższym priorytetem. Kupione towary staramy się przesyłać możliwie najszybciej, gwarantujemy również dobry kontakt na każdym etapie realizacji zamówienia. Jeżeli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy. Serdecznie zapraszamy Cię do dzwonienia oraz wysyłania do nas maili. Mamy nadzieję, że zechcesz dołączyć do szerokiego grona naszych klientów!

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.