Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ zapłonowy/układ wspomagania rozruchu zimnego silnika
  7. chevron_right
  8. Przewód zapłonowy / części łączące

Przewód zapłonowy / części łączące

Trwałe części i akcesoria samochodowe – sklep As Części

Przewód zapłonowy to element układu zapłonowego, który odpowiedzialny jest za przesył prądu skierowany od cewki do świecy, która generuje iskrę niezbędną do rozpoczęcia pracy silnika w systemie o wbudowanym zapłonie iskrowym. To niezwykle istotna część, która staje się przekaźnikiem ładunku elektrycznego. Przewód zbudowany jest z trzech podstawowych elementów: nasadki, która łączy się ze świecą, głównego przewodu elektrycznego oraz nasadki umieszczanej na rozdzielacz zapłonu bądź też cewkę. W naszym szerokim asortymencie znajdziesz trwałe, wydajne i szczelne modele dedykowane dla konkretnych marek samochodów.

przewód zapłonowy


Pozostałe marki:

wtyczka cewki zapłonowej

Części łączące przewody zapłonowe – niezawodne działanie, szczelność i ochrona

Części łączące przewody zapłonowe powinny odznaczać się wysoką odpornością na niszczenie – szczelność jest tu kluczowym parametrem, który decyduje o zabezpieczeniu elementów znajdujących się w pobliżu przesyłu prądu i chroni je przed wysokim napięciem. Dlatego w całej budowie najważniejszą rolę pełni rdzeń i izolacja, ponieważ to w tych miejscach może dojść do ujścia ładunku elektrycznego. Trwałe, odporne na korozję części, które kupisz w naszym sklepie, zapewnią niezawodne działanie i utrzymają prąd we wnętrzu przewodu.

Wtyczka cewki zapłonowej wykonana z wysokogatunkowych materiałów jest odporna na działanie wilgoci, która mogłaby osłabić szczelność konstrukcji i doprowadzić do problemów z zapłonem. Fajka świecy zapłonowej również wykazuje się doskonałymi parametrami technicznymi i wysoką izolacją, dzięki czemu napięcie elektryczne nie przechodzi na głowicę silnika. Kupując produkty dostępne w naszej ofercie zyskujesz pewność, że przesył prądu odbywa się w warunkach wzmożonej ostrożności, zapewniając jego poprawny kierunek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – posiadamy wysokiej jakości produkty, dedykowane dla konkretnych marek i modeli samochodów, dzięki czemu zyskujesz pewność, ze zakupiony produkt będzie kompatybilny z resztą elementów układu zapłonowego.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.