Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ kierowniczy
  7. chevron_right
  8. Drążki kierownicze poprzeczne / pojedyncze części
  9. chevron_right
  10. Drążki kierownicze poprzeczne

Drążki kierownicze poprzeczne

Drążki kierownicze

As Auto Części to internetowy sklep motoryzacyjny, który korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych. Pozwalają one niezawodnie dobierać części zamienne do samochodów wszystkich marek. Na naszej stronie dostępna jest praktyczna wyszukiwarka, która pozwala bezbłędnie dopasować idealny element do konkretnego modelu auta. To bardzo wygodne i proste w obsłudze rozwiązanie, które pozwoli Państwu zaoszczędzić sporo czasu i da pewność, że zakupiony towar będzie doskonale pasował do Waszego pojazdu.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. drążki kierownicze. To podstawowe elementy każdego samochodowego układu kierowniczego. Zasadniczo dzielą się na dwa rodzaje – podłużne (przekazują ruch z przekładni kierowniczej do mechanizmu zwrotnicy) oraz poprzeczne. Drążki stanowią część systemu zwrotniczego, a ich zadaniem jest przekazywane ruchu pomiędzy zwrotnicami kół. W As Auto Części można znaleźć również końcówki drążków, które łączą je ze zwrotnicą koła i tym samym odpowiadają za skręcanie. Ich regularna wymiana jest niezwykle ważna – zużycie tych elementów może powodować luz na kierownicy, przez co jazda samochodem staje się ryzykowna.


Pozostałe marki:

Drążki kierownicze

Drążki kierownicze z profesjonalnego sklepu motoryzacyjnego

Skąd wiedzieć, kiedy należy wymienić drążki kierownicze? Kiedy elementy poprzeczne zużywają się, skutkuje to obluzowaniem układu kierowniczego. Nie można bagatelizować takich objawów, ponieważ tego typu uszkodzenia są bardzo niebezpiecznie dla kierowcy, a także wiążą się z poważnymi utrudnieniami w eksploatacji auta. Dochodzi do zmiany zbieżności kół przednich, przez co obniża się precyzja i komfort prowadzenia auta. Aby drążki kierownicze były w pełni sprawne i wytrzymałe, należy regularnie kontrolować ich stan techniczny, a w razie potrzeby wymieniać na nowe.

W As Auto Części dążymy do tego, aby dostępne w naszym asortymencie części zamienne spełniały Państwa oczekiwania. Proponujemy elementy dedykowane do poszczególnych układów w samochodzie, w tym hamulcowego, kierowniczego czy napędowego. Mamy dziewięcioletnie doświadczenie w branży – od samego początku działalności oferujemy Państwu szeroki asortyment, konkurencyjne ceny oraz szybką wysyłkę zamówionych towarów. Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi GLS i INPOST. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę – pozostajemy do dyspozycji pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.