Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ kierowniczy
  7. chevron_right
  8. Przeguby

Przeguby

Przeguby w układzie kierowniczym

Poprawna praca układu kierowniczego w samochodzie jest niezbędna dla efektywnego i bezpiecznego korzystania z pojazdu. Z tych względów należy zachować w nienagannym stanie wszystkie części układu, w tym przeguby w układzie kierowniczym. Jeśli szukają Państwo pomocy w tym zakresie, zapraszamy na stronę internetową sklepu motoryzacyjnego As Auto Części. Już od dziewięciu lat działamy na rynku i korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych. Niezawodnie dobieramy części zamienne do samochodów klientów, aby spełniały Państwa oczekiwania. W As Auto Części gwarantujemy bogaty asortyment, bardzo konkurencyjne ceny towarów, szybką wysyłkę zamówionych produktów oraz bezpieczeństwo zakupów.

Kolumna kierownicza połączona jest z kołem kierownicy i przekładnią specjalnym przegubem krzyżakowym – to on umożliwia zmianę kąta pracy przekładni. Pod wpływem eksploatacji ulega zużyciu, wówczas może pojawić się dyskomfort związany z hałaśliwą pracą wyeksploatowanego przegubu. Ponadto w opisanej wyżej sytuacji zachodzi realne niebezpieczeństwo rozpięcia kolumny kierowniczej, a w rezultacie utraty mechanicznego połączenia między kierownicą a przekładnią.

przeguby w układzie kierowniczym


Pozostałe marki:

przegub w układzie kierowniczym

Przeguby w układzie kierowniczym z szybką dostawą

Przeguby w układzie kierowniczym mają znaczący wpływ na komfort i bezpieczeństwo jazdy – uszkodzona część może poskutkować brakiem reakcji koła kierownicy na skręt i doprowadzić do niebezpiecznej sytuacji na jezdni.

W As Auto Części znajdą Państwo części zamienne do samochodów w atrakcyjnej cenie. Oferujemy Państwu produkty najlepszej jakości, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Złożone przez Państwa zamówienia za każdym razem realizujemy tak szybko, jak tylko jest możliwe, po czym wysyłamy standardowo w ciągu dwudziestu czterech godzin od momentu złożenia zamówienia. Współpracujemy z firmami kurierskimi GLS i INPOST. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Pozostają oni do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.