Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ kierowniczy
  7. chevron_right
  8. Przekładnia kierownicza / pompa

Przekładnia kierownicza / pompa

Przekładnia kierownicza / Maglownica

W ofercie sklepu motoryzacyjnego z częściami samochodowymi wszystkich marek znajduje się m.in. przekładnia kierownicza, czyli tzw. maglownica. To element układu kierowniczego, który gwarantuje stabilną jazdę, a tym samym bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów na drodze. W naszym asortymencie dostępne są produkty najwyższej jakości – to fabrycznie nowe elementy od cenionych na rynku producentów, które gwarantują długą i satysfakcjonującą eksploatację. Aby ułatwić Państwu wyszukiwanie potrzebnych części, stworzyliśmy wygodną i łatwą w obsłudze wyszukiwarkę – aby z niej skorzystać, wystarczy wybrać markę pojazdu, model, rocznik i wersję silnikową, a na końcu potrzebny element zamienny.

Przekładnia kierownicza to element mechanizmu kierowniczego, który zapewnia odpowiednie przełożenie kinematyczne i dynamiczne. Dzięki maglownicy układ kierowniczy działa pewne i sprawnie. Ta część odpowiada za to, aby auto poruszało się w odpowiednim kierunku wybranym przez kierowcę. Kiedy auto wchodzi w zakręt, system przekłada ruch skrętny na postępowy – wszystko dlatego, że na kolumnie i belce łączącej koła znajduje się zębatka. Co ważne, elementami narażonymi na awarię są przede wszystkim końcówki drążków kierowniczych oraz same drążki kierownicze, które przyjmują na siebie mnóstwo obciążeń. Jeśli przestaną one amortyzować wstrząsy, to drgania będą przenosić się na drążki oraz maglownicę, a to spowoduje jej szybkie zużycie.


Pozostałe marki:

Przekładnia kierownicza / Maglownica

Objawy uszkodzonej maglownicy

O maglownicę należy dbać w odpowiedni sposób, zwracając uwagę na wszelkie niepokojące sygnały. Jakie objawy daje uszkodzona przekładnia? Jeśli ząbki są wyrobione bądź ukruszone, na kole kierownicy można wyczuć luzy, a także charakterystyczne przeskakiwanie przekładni. W niektórych przypadkach może sprawdzić się regulowanie w warsztacie, ale dużo pewniejszym rozwiązaniem będzie wymiana części, które mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie internetowym. Gwarantujemy bardzo szeroki wybór i przede wszystkim niezwykle atrakcyjne ceny.

Oferujemy produkty najlepszej jakości, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów i sprawdzą się w toku długoletniej eksploatacji. Wszystkie złożone u nas zamówienia realizujemy tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Wysyłamy je w ciągu dwudziestu czterech godzin. Aby zapewnić błyskawiczną dostawę pod wskazany adres, współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi GLS i INPOST. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę, a nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji pod dwoma numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.