Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ kierowniczy
  7. chevron_right
  8. Amortyzator układu kierowniczego

Amortyzator układu kierowniczego

Wysokiej jakości amortyzator układu kierowniczego

Amortyzator układu kierowniczego to jeden z najważniejszych elementów w aucie. To on odpowiada za utrzymywanie bezustannego kontaktu kół z nawierzchnią jezdni oraz za komfort i bezpieczeństwo jazdy. Jego rolą jest odpowiednie wytłumianie drgań przenoszonych na nadwozie. To jednak nie wszystko – ta część samochodowa w pewien sposób decyduje również o działaniu elektronicznych układów (np. ABS czy ESP). Dzieje się tak ponieważ odrywanie się kół od drogi wywołuje błędy sygnałów wejściowych przesyłanych do układów regulacji.

W As Auto Części znajdą Państwo profesjonalny amortyzator układu kierowniczego i inne części zamienne do Państwa auta. Nasz nowoczesny sklep motoryzacyjny na co dzień korzysta z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych – to one pozwalają nam niezawodnie dobierać części zamienne, które spełnią indywidualne oczekiwania.

amortyzator układu kierowniczego


Pozostałe marki:

amortyzatory układu kierowniczego

Amortyzator układu kierowniczego na miarę Państwa potrzeb

Chcemy, aby byli Państwo usatysfakcjonowani ze zrobionych u nas zakupów. Mamy dziewięcioletnie doświadczenie w tej branży, dzięki czemu znamy się na tym, co robimy. Oferujemy Państwu to, co najlepsze, a więc szeroki asortyment, bardzo konkurencyjne ceny, szybką wysyłkę zamówionych u nas towarów (i możliwość odbioru osobistego w dwóch punktach – Piastowie i Milanówku).

W As Auto Części znajdą Państwo amortyzatory i inne części zamienne w konkurencyjnych na rynku cenach. Gwarantujemy produkty najlepszej jakości, solidne i trwałe. Zakupy za pośrednictwem naszej strony internetowej są w pełni bezpieczne. Zamówienia realizujemy możliwie najszybciej i wysyłamy standardowo w ciągu dwudziestu czterech godzin od momentu złożenia przez Państwo zamówienia. Współpracujemy z firmami kurierskimi GLS i INPOST. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.