Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ kierowniczy
  7. chevron_right
  8. Osłona / uszczelnienie

Osłona / uszczelnienie

Skuteczna osłona układu kierowniczego

W sklepie motoryzacyjnym As Auto Części na co dzień korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych, dzięki którym możemy oferować obsługę na najwyższym poziomie. Nasze produkty są najwyższej jakości i pochodzą od najlepszych producentów, dzięki czemu już od wielu lat spełniają Państwa oczekiwania. W naszej ofercie znajduje się m.in. osłona układu kierowniczego (również w zestawach), miarka poziomu oleju, oleje i płyny do wspomagania, przeguby, przekładnie kierownicze i wiele innych. Mamy dziewięcioletnie doświadczenie w tej branży i naprawdę znamy się na tym, co robimy. Warto nam zaufać! Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szeroki asortyment, bardzo konkurencyjne ceny i możliwie najszybszą wysyłkę zamówionych u nas towarów.

osłona układu kierowniczego


Pozostałe marki:

zestaw osłon układu kierowniczego

Zestawy osłon układu kierowniczego od As Auto Części

Układ kierowniczy to precyzyjny mechanizm, który musi być chroniony przed czynnikami zewnętrznymi. W tym celu idealnie sprawdzi się w pełni elastyczna i funkcjonalna osłona, która skutecznie zabezpiecza poszczególne elementy układu przed wodą, piaskiem i kurzem. Pozwala to znacząco przedłużyć żywotność i okres eksploatacji tego podzespołu. Aby warstwa osłaniająca spełniała swoją rolę, należy ją utrzymywać w doskonałym stanie – każde pęknięcie czy przetarcie to znak, że trzeba ją wymienić. Jeśli zbagatelizują Państwo te objawy, z układu zacznie wyciekać smar, a jego elementy mogą ulec zniszczeniu. Wymiana osłony w tej sytuacji jest koniecznością i jednocześnie inwestycją!

W ofercie sklepu motoryzacyjnego As Auto Części znajdą Państwo całe zestawy osłon układu kierowniczego, dzięki którym będą Państwo mogli profesjonalnie zadbać o stan swojego pojazdu. Utrzymanie układu w doskonałym stanie jest swoistą koniecznością, a zainwestowanie w dobrą osłonę pozwoli Państwu uniknąć kosztownych napraw całego układu. Nieuszkodzona warstwa ochronna skutecznie zmniejsza ryzyko poważnych napraw, dlatego warto inwestować w części dobrej jakości, aby służyły Państwu jak najdłużej. Takie produkty znajdą Państwo w naszej ofercie!

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.