Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Zawieszenie osi / prowadzenie kół / koła
  7. chevron_right
  8. Zwrotnica / zestaw naprawczy

Zwrotnica / zestaw naprawczy

Części i akcesoria samochodowe – szeroki wybór i bardzo dobre ceny – sklep As części

Zwrotnica jest ważną częścią zawieszenia samochodu, jej praca polega na wyznaczeniu właściwego kierunku koła podczas jazdy. Zamocowana jest na wahaczu górnym lub dolnym – jej pozycja w układzie jezdnym jest zależna od rodzaju samochodu i jego budowy. Część ta może ulec awarii w przypadku zbyt gwałtownego, mocnego uderzenia zawieszeniem o nierówne podłoże lub w wyniku braku możliwości demontażu łożyska. Innym, równie istotnym czynnikiem, który może przyczynić się do jej uszkodzenia, jest nieprawidłowo przeprowadzona wymiana klocków hamulcowych – istnieje wówczas ryzyko zniszczenia jej gwintu.

W sklepie internetowym As części możesz kupić profesjonalny zestaw naprawczy zwrotnicy – posiadamy części, które są dopasowane do konkretnych modeli samochodów.

zwrotnica


Pozostałe marki:

zestaw naprawczy zwrotnicy

Śruby montażowe do zwrotnicy – wybierz wysoką jakość i dobre ceny dostępne w sklepie As części

U nas znajdziesz gotowe pakiety z elementami montażowymi na oś przednią i tylną – sworzeń zwrotnicy, łożysko, tuleje. Zapewniamy wyłącznie oryginalne części, które pochodzą od renomowanych, sprawdzonych producentów. Oferujemy warianty do montażu w zawieszeniu z łożyskiem igiełkowym i walcowym. Zapewniamy bardzo dobrą jakość i dopasowanie do konkretnych konstrukcji układów jezdnych.

Oferujemy Ci gotowe zestawy naprawcze zwrotnicy, które są przystosowane do montażu w określonych modelach samochodów. W ich skład wchodzą wszystkie niezbędne do wydajnego, prawidłowego funkcjonowania układu jezdnego solidne części – śruby montażowe do zwrotnicy, gwint, tuleje oraz inne elementy. Działanie zwrotnicy zapewnia odpowiednie, zgodne z wyznaczonym przez układ kierowniczy, prowadzenie kół pojazdu. Część ta ma więc istotne znaczenie dla bezpieczeństwa jazdy – w naszym sklepie internetowym kupisz wszystkie niezbędne elementy, które zapewnią jej poprawne działanie. Posiadamy bardzo dobre ceny i oryginalne produkty.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.