Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Zawieszenie osi / prowadzenie kół / koła
  7. chevron_right
  8. Wahacz / łożyskowanie wahacza

Wahacz / łożyskowanie wahacza

Wahacze / Tuleje wahaczy

As Auto Części to profesjonalny sklep motoryzacyjny, w którym znajdą Państwo szeroki wybór elementów zamiennych, w tym wahacze. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych i informatycznych, aby zapewnić Państwu szybkie i bezpieczne zakupy. Stworzyliśmy intuicyjną wyszukiwarkę, dzięki której można niezawodnie dobrać części zamienne do każdego samochodu. Wystarczy wybrać markę pojazdu, model, rocznik i wersję silnikową, a na końcu – potrzebny produkt. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporo czasu i daje pewność, że zakupiony produkt będzie doskonale pasował do konkretnego auta.

Wahacze to elementy zawieszenia samochodu, które łączącą piastę koła (zwrotnicę) z nadwoziem. Zazwyczaj są ustawione poprzecznie, wzdłużnie lub ukośnie, co zależy od sposobu zamocowania i prowadzenia koła. Ten element najczęściej jest odizolowany specjalnymi tulejami metalowo-gumowymi, które są stosowane w celu wytłumienia drgań. Wszelkie wstrząsy przenoszone z nawierzchni, po której porusza się samochód, są w ten sposób tłumione, a auto porusza się w stabilny sposób. Dzięki sprawnym częściom zawieszenia kierowca może utrzymać kontrolę nad samochodem, a auto prowadzi się płynnie. To gwarancja komfortowej i bezpiecznej jazdy.


Pozostałe marki:

Wahacze / Tuleje wahaczy

Wahacze z szybką wysyłką ze sklepu As Auto Części

Tuleje wahacza to części, które składają się z pojedynczych odcinków rur o różnych średnicach. Są one umieszczone osiowo jedna w drugiej i przedzielone warstwą gumy. Wybierając te elementy warto postawić na produkty dobrej jakości, które zagwarantują bezproblemową eksploatację przez długi czas. Stan wahaczy i tulei w aucie należy kontrolować na bieżąco, ponieważ niesprawne części zawieszenia mogą doprowadzić do niestabilnej jazdy, a tym samym zagrożenia życia kierowcy i pasażerów. W ekstremalnych przypadkach zużycia wahacza i jego części może prowadzić do zerwania kontaktu pomiędzy nadwoziem pojazdu a kołem.

W naszym sklepie znajdą Państwo części zamienne do wszystkich modeli samochodów w konkurencyjnej cenie. Oferujemy produkty dobrej jakości od znanych producentów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Złożone zamówienia realizujemy w ciągu dwudziestu czterech godzin od momentu złożenia zamówienia. Współpracujemy z firmami kurierskimi GLS i INPOST. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy profesjonalną obsługę, a nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 500 396 513 oraz 508 991 988.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.