Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Marki samochodów

Wahacz / łożyskowanie wahacza

Elementy układu zawieszenia – wydajne części dostępne w sklepie internetowym As części

Wahacz to jedna z najważniejszych części całego układu zawieszenia w samochodzie. Jest on bezpośrednim łącznikiem piasty koła z nadwoziem. Jego sztywna konstrukcja jest stale wprawiona w ruch – dzięki zastosowaniu tulei wykonanych z gumy i metalu wszelkie szarpnięcia i drgania są skutecznie tłumione, co zdecydowanie wpływa na podwyższony komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Część ta ze względu na specyfikę pracy, z czasem ulega zużyciu. Pierwszymi objawami uszkodzenia jest hałas, pogorszona stabilność jazdy, szczególnie podczas jazdy na zakrętach oraz uczucie szarpania pojazdu podczas ruszania.

W naszym sklepie internetowym możesz kupić wszystkie części składające się na ten mechanizm – posiadamy nowe, wydajne gumowo-metalowe tuleje wahacza odpowiedzialne za redukcję drgań przenoszonych z nierównych powierzchni do wnętrza pojazdu.

wahacz

Wybierz markę:

Pozostałe marki:

łożysko wahacza

Wahacz – łożyska, tuleje i gotowe zestawy naprawcze – sprawdź ofertę sklepu As części

W naszej ofercie znajdziesz także łożysko wahacza oraz kompletne zestawy naprawcze. Oferujemy części od konkretnych marek i modeli samochodowych. Posiadamy szeroki wybór i bardzo dobre, konkurencyjne ceny. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz części samochodowe dedykowane dla Twojego pojazdu.

Wahacze samochodowe stanowią bardzo ważną część całego układu zawieszenia – wyciszają drgania oraz zapewniają lepszą stabilność pojazdu i przyczepność do podłoża. Zazwyczaj występują one w układzie trapezowym bądź równoległym. Ich poprawne działanie jest zależne od wielu czynników, do których zalicza się przede wszystkim: styl jazdy kierowcy oraz stan dróg, po których się porusza. W naszym sklepie znajdziesz pojedyncze elementy tego mechanizmu, takie jak: tuleje czy łożyska, a także gotowe zestawy naprawcze. Sprawdź naszą ofertę i wybierz solidne, wysokiej jakości części i akcesoria do Twojego pojazdu. Serdecznie zapraszamy na zakupy!