Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Zawieszenie osi / prowadzenie kół / koła
  7. chevron_right
  8. Podpory / drazki

Podpory / drążki

Oryginalne części i akcesoria samochodowe do układu zawieszenia i układu kierowania

Zawieszenie i układ kierowniczy to dwa systemy, które są ze sobą ściśle powiązane. Ich poprawne działanie zapewnia odpowiednią przyczepność kół samochodu do podłoża oraz ułatwia prowadzenie i stabilność pojazdu, nawet podczas skręcania, hamowania i jazdy po nierównościach. Drążek to element układu zawieszenia, który odpowiada za stabilizację jazdy i zabezpieczenie nadwozia przed przechyłami. W naszym sklepie kupisz ten element zawieszenia w bardzo atrakcyjnej cenie. Oferujemy produkty, które są dedykowane dla konkretnych modeli i marek samochodów.

Drążek to element prowadzący w konstrukcji zawieszenia – w naszym sklepie internetowym możesz kupić modele poprzeczne i wzdłużne.

drążęk


Pozostałe marki:

wspornik zawieszenia

Wspornik zawieszenia – profesjonalne części samochodowe dostępne w sklepie internetowym As części

W zależności od pojazdu pojawiają się także drążki reakcyjne, które dbają o odpowiednią geometrię koła, w szczególności w sytuacji ich skręcania na ostrych zakrętach, ale również hamowania i zwiększania prędkości jazdy. Ten rodzaj stabilizatorów również jest obecny w naszej ofercie. Sprawdź nasz asortyment i wybierz model adekwatny dla Twojego pojazdu. Ciesz się maksymalnym komfortem jazdy i bezpieczeństwem – wybierz produkty dostępne na naszej stronie.

Wspornik zawieszenia oraz inne części składające się na układ kierowniczy oraz połączone z nim zawieszenie pojazdu, znajdziesz w szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego. Zapewniamy trwałe części – ich solidne wykonanie oraz zastosowanie najlepszych jakościowo materiałów zapewnia wysoką odporność na korozję oraz mechaniczne uszkodzenia. Dostępne w naszej ofercie produkty są nowe i pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów. Posiadamy szeroki wybór części i akcesoriów do popularnych marek samochodowych. Zapewniamy bardzo dobre, konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość i wydajne działanie. Zapoznaj się z naszą ofertą – zapraszamy!

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.