Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Zawieszenie osi / prowadzenie kół / koła
  7. chevron_right
  8. Stabilizator / elementy mocujące

Stabilizator / elementy mocujące

Wydajne części samochodowe i przydatne akcesoria – sklep internetowy As części

Stabilizator zawieszenia to zaraz obok wahaczy, łożysk oraz piast kół, jedna z istotnych części układu zawieszenia. Jego rolą jest zapobieganie wychyłom bocznym nadwozia pojazdu podczas jazdy po zakrętach. Część ta jest przymocowana, za pomocą specjalistycznych łączników, do ruchomych elementów sterujących kołem. W naszym sklepie oferujemy Ci nowe, oryginalne modele, które są dedykowane do wszystkich popularnych marek samochodów. Sprawdź naszą szeroką ofertę i wybierz produkt adekwatny do Twojego pojazdu.

Stabilizatory zapewniają lepszą trakcję pojazdu, w szczególności podczas przyspieszenia, skręcania oraz hamowania. Wpływają zatem na poprawę bezpieczeństwa oraz komfortu podróży.

stabilizator zawieszenia


Pozostałe marki:

łaczniki stabilizatora

Stabilizator zawieszenia – najlepsze części samochodowe dostępne w bardzo dobrych cenach

Budowa tej części układu zawieszenia nie jest skomplikowana – jest to metalowy pręt, który wykazuje się dużą sprężystością, dzięki czemu w każdej chwili może on zwiększyć sztywność kątową i tym samym poprawić stabilność pojazdu. To bardzo ważny element, który jest dostępny w ofercie naszego sklepu. Posiadamy bardzo dobrej jakości modele, wykonane z solidnych, trwałych materiałów. Nasze części wykazują się bardzo dobrymi parametrami oraz wysoką wydajnością. Posiadamy części, które sprowadzane są od najlepszych, renomowanych producentów.

Drążek stabilizatora wykonany jest z gumy, która z czasem może ulec zużyciu. Wystarczy niewielka ilość wody, która przedostała się do układu, by uszkodzić materiał i doprowadzić do pęknięcia, dlatego tak ważne jest obserwowanie konstrukcji zawieszenia, a także szybka reakcja na ewentualne usterki. Nasz sklep oferuje Ci wydajne stabilizatory, przeguby, drążki, łożyska i piasty koła – wszystkie części są objęte bardzo dobrą ceną. Sprawdź naszą ofertę wysokiej jakości, oryginalnych produktów i ciesz się bezpieczną i komfortową jazdą w każdych warunkach.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.