Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Zawieszenie osi / prowadzenie kół / koła
  7. chevron_right
  8. Koło / mocowanie koła

Koło / mocowanie koła

Szeroki wybór trwałych części do układu zawieszenia w samochodzie

W sklepie internetowym As części kupisz wysokiej jakości produkty do układu zawieszenia – wahacze, tuleje, łożyska oraz wszystkie części, które są niezbędne do mocowania koła. W naszej ofercie posiadamy solidne, trwałe elementy do zawieszenia niezależnego – w którym koła nie są ze sobą połączone i w związku z tym pracują oddzielnie, w żaden sposób nie oddziałując na siebie. Oferujemy również części do zawieszenia zależnego, w którym koła są ze sobą połączone jednym elementem zawieszenia i dlatego też następuje między nimi ścisła współpraca.

Mocowanie koła odbywa się za pomocą wahaczy, których głównym zadaniem jest połączenie koła z nadwoziem samochodu. Zazwyczaj mocuje się kilka wahaczy – górnych i dolnych.

mocowanie kół


Pozostałe marki:

mocowanie koła

Mocowanie koła – oryginalne elementy układu zawieszenia

Ich obecność jest szczególnie ważna, ponieważ decydują one o poruszaniu się kół oraz zapewniają płynną i spójną pracę wszystkich ważnych elementów – nadwozia i podwozia. Część ta z czasem ulega zużyciu, dlatego należy sprawdzać ich stan, zadbać o prawidłowe serwisowanie, a w przypadku pęknięcia lub wygięcia wymienić na nowy element. W naszym sklepie znajdziesz wahacze, które są dopasowane do konkretnych modeli samochodów.

Koło w samochodzie jest połączone z nadwoziem za pomocą wahaczy, jednak istotną rolę w procesie ich mocowania odgrywa także łącznik stabilizatora. Jego zadaniem jest przede wszystkim zapewnienie połączenia pomiędzy stabilizatorem a wahaczem. To dzięki niemu można mówić o poprawnej pracy stabilizatora, który odpowiada za redukcję drgań i przechyłów pojazdu w trakcie jazdy po zakrętach. Wszystkie części, składające się na mocowanie koła i poprawne działanie układu zawieszenia kupisz w naszym sklepie As części. Posiadamy nowe, wydajne produkty prosto od dystrybutorów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą – zapewniamy bezpieczne zakupy i szybką wysyłkę towarów.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.