Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Silnik
  7. chevron_right
  8. Uszczelki

Uszczelki

Odpowiednia ochrona przed przeciekaniem – komplety uszczelek

Wysokiej klasy, odporne na działanie temperatur oraz niekorzystnych warunków atmosferycznych uszczelki silnika zapewniają prawidłową pracę wszystkich części systemu napędowego samochodu. Wykonane z trwałych materiałów skutecznie chronią przed przeciekaniem oleju oraz zapewniają utrzymywanie się optymalnego poziomu ciśnienia wewnątrz połączonych ze sobą części. W skład całego kompletu wchodzą trwałe, wykonane z silikonowych tworzyw, solidne modele oraz wysokogatunkowe, metalowe i gumowe pierścienie. Każdy produkt jest dobrze wyprofilowany, dzięki czemu zapewnia maksymalny poziom szczelności.

Uszczelka kolektora dolotowego ma za zadanie szczelne połączenie go z głowicą silnika. Kiedy część ta ulegnie awarii następuje błędne odczytanie na ekranie deski rozdzielczej samochodu pomiaru dochodzącego z czujników, które są usytuowane w systemie ssącym pojazdu. Zepsuta część spowoduje nadmierne przedostawanie się powietrza, a wraz z nim szkodliwych zanieczyszczeń, które mogą osłabić pracę cylindrów.

uszczelka kolektora dolotowego


Pozostałe marki:

uszczelka misy olejowej

Uszczelka kolektora ssącego

Dlatego też, kiedy zorientujemy się, że część ta uległa awarii, należy jak najszybciej dokonać jej wymiany. Jednym z objawów jej uszkodzenia jest dochodzący z kolektora specyficzny dźwięk syczenia. Innym symptomem może być również nierówne działanie motoru napędowego auta, kiedy znajduje się na biegu jałowym.

W naszym sklepie posiadamy systemy zapewniające szczelność kolektora ssącego, pokrywy głowicy, pokrywy zaworowej, misy olejowej oraz głowicy cylindrów. W naszym asortymencie znajdują się także pierścienie uszczelniające, które wykorzystuje się do zapewnienia odpowiedniej pracy elementów obrotowych, znajdujących się w układzie napędowym. Stworzone z najlepszych gatunkowo materiałów zapewniają płynną pracę oraz skutecznie chronią powierzchnie, do których są mocowane. Ich trwała konstrukcja gwarantuje długą i bezproblemową eksploatację. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem, w którym znajdziecie również takie produkty jak simmering wału oaz zestaw uszczelek.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.