Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Skrzynia biegów

Skrzynia biegów

Profesjonalne części do skrzyni biegów automatycznych i manualnych

Przekładnia w samochodzie odpowiada za prawidłowe generowanie mocy silnika. W naszym sklepie znajdą Państwo profesjonalne części do skrzyni biegów. Jednym z najczęściej spotykanych problemów podczas pracy tej części systemu napędowego jest usterka łożyska znajdującego się na wale pośrednim. Czasami, przy drobnych niedogodnościach, zaleca się wymianę oleju przekładniowego, jednak czynność ta nie zawsze jest w pełni pomocna. Kiedy jedna uszkodzona część wpływa na działanie kolejnych i powoduje ich awarię, najlepszym sposobem jest wymiana przekładni. Dostępne w naszym sklepie profesjonalne części są dobrane do konkretnych modeli samochodów.

Manualne skrzynie biegów odpowiadają za poprawną pracę silnika. Przełożenia, którymi steruje kierowca pojazdu, zapewniają utrzymanie prawidłowych obrotów napędu, dostosowanych do danych warunków jazdy – jej szybkości oraz obciążenia. W celu zapewnienia żywotności przekładni ważne jest zamontowanie odpowiednich, trwałych kół zębatych oraz łożyska. Stan techniczny jednej z połączonych ze sobą części wpływa na jakość kolejnych elementów. Obecne rozwiązania, stosowane w nowszych modelach aut, posiadają solidne podzespoły przekładni, które skutecznie tłumią dźwięki silnika oraz zapewniają płynną pracę nawet podczas dużych obciążeń.

części do skrzyni biegów


Pozostałe marki:

manualna skrzynia biegów

Automatyczne skrzynie biegów – maksymalny komfort jazdy

Automatyczne skrzynie biegów są wariantem, w którym kierowca nie musi ingerować w działanie przekładni. To samoczynny system, który dobiera tryb pracy w zależności od obciążeń generowanych podczas pracy silnika. Jest to bardzo komfortowy sposób prowadzenia samochodu, jednak aby zachować długą żywotność tego systemu, należy regularnie wymieniać olej oraz sprawdzać stan filtrów. W naszym sklepie znajdą Państwo wszystkie niezbędne części i akcesoria, które zapewnią długą i bezproblemową jazdę.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.