Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Skrzynia biegów
  7. chevron_right
  8. Skrzynia biegów manualna

Skrzynia biegów manualna

Profesjonalne części do manualnej skrzyni biegów, dostosowane do konkretnych modeli aut

Manualna skrzynia biegów to element, który zapewnia odpowiednią, optymalną pracę silnika. Dzięki zmiennym przełożeniom kierujący może dostosować działanie przekładni do generowanej mocy układu napędowego. Napęd może przybierać dwa kierunki – przedni oraz tylny. Jazda na wstecznym jest bowiem jednym z kluczowych działań podczas prowadzenia samochodu. Pozwala kierowcy na wykonywanie wielu manewrów, w tym parkowania oraz zawracania. Długa żywotność przekładni to gwarancja bezpiecznej i płynnej jazdy.

Części do manualnej skrzyni biegów, które mogą Państwo nabyć w naszym sklepie internetowym to m.in.: koła zębate, łożyska, wałki sprzęgłowe, a także synchronizatory, których fachowa nazwa brzmi sprzęgła cierno-zębate.

manualna skrzynia biegów


Pozostałe marki:

części do maualnej skrzyni biegów

Wysokiej jakości części do manualnej skrzyni biegów – dostosowane do konkretnych modeli

Synchronizator to szczególnie istotny element, który odpowiada za poprawne działanie obrotowych elementów, czyli kół. Te z kolei zapewniają kierowcom płynną zmianę przełożeń, bez szarpnięć i zacięć. Istotnym elementem jest także olej przekładniowy. Zapewnia on płynną pracę całego podzespołu oraz ogranicza ścieranie się powiązanych ze sobą, sprzężonych elementów. Za odpowiedni poziom oleju odpowiada także filtr, który chroni przed przedostawaniem się do wnętrza szkodliwych zanieczyszczeń.

Specjalistyczne części tego podzespołu to także: korek spustowy oleju, czujnik prędkości obrotowej, zawieszenie, a także pierścień uszczelniający wału manualnej skrzyni biegów. Ten ostatni element odpowiada za ochronę przed wyciekaniem oleju pomiędzy wałem korbowym i wałem rozrządu. W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości części, wykonane z najlepszych gatunkowo materiałów, które zapewnią należytą ochronę elementów przekładni. Posiadamy produkty, które są dedykowane do konkretnych marek oraz modeli samochodów.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.