Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Skrzynia biegów
  7. chevron_right
  8. Automatyczna skrzynia biegów

Automatyczna skrzynia biegów

Automatyczna skrzynia biegów – komfort na najwyższym poziomie

Automatyczna skrzynia biegów zapewnia kierowcom większą swobodę podczas jazdy. System sam dostosowuje pracę do obciążeń silnika, dzięki czemu zwalania z tej odpowiedzialności kierowcę, który nie musi dzięki temu używać pedału sprzęgła ani regulować przełożeń. Na rynku istnieje wiele odmian tego systemu – samoczynne hydrauliczne przekładnie, modele bezstopniowe lub tez dwusprzęgłowe. W naszym sklepie mogą Państwo nabyć specjalistyczne części dedykowane do konkretnych wariantów tych układów, które zapewnią ich poprawne, płynne działanie.

Dostępne w naszym sklepie części do automatycznej skrzyni biegów są dostosowane do rodzaju zamontowanej przekładni. Obecnie są to: klasyczne systemy, dwusprzęgłowe, zautomatyzowany układ hydrauliczny oraz układ bezstopniowy. Każdy z nich wymaga odmiennego trybu naprawy, który wiąże się z zastosowaniem innych elementów konstrukcji.

zawieszenie automatycznej skrzyni biegów


Pozostałe marki:

czujnik prędkości obrotowej w automatycznej skrzyni biegów

Korek spustowy oleju do automatycznej skrzyni biegów

W naszym sklepie mogą Państwo nabyć specjalistyczne, trwałe koła stożkowe, łańcuchy, zębatki, sprzęgła tarczowe, a także sprzęgła hydrokinetyczne. Wszystkie produkty są dostosowywane do konkretnych wariantów przekładni. Posiadamy wyłącznie profesjonalne elementy, sprowadzane od renomowanych producentów.

W skład części do przekładni pracującej w sposób samoczynny wchodzi m.in. korek spustowy do automatycznej skrzyni biegów, odpowiada on za całkowity wypływ oleju podczas jego wymiany. Na co dzień, podczas normalnej eksploatacji, pełni odwrotną funkcję – zabezpiecza przed wyciekiem płynu. Jest to część ściśle powiązana z misą olejową oraz filtrem oleju. Jego szczelność podczas jazdy chroni części systemu napędowego oraz zapewnia ich odpowiednią, płynną pracę. Wszelkie niezbędne części oraz akcesoria mogą Państwo nabyć w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Znajdziecie w niej również takie rozwiązania jak: pierścień uszczelniający wału automatycznej skrzyni biegów, zawieszenie automatycznej skrzyni biegów oraz czujnik prędkości obrotowej w automatycznej skrzyni biegów.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.