Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Klimatyzacja

Klimatyzacja

Dobre części zamienne, to dłuższa żywotność klimatyzacji

Wielu kierowców zapomina zimą o swojej klimatyzacji. Docenia się ją wraz z nadejściem cieplejszych dni. Tymczasem może się okazać, że jest niesprawna i konieczne będą części do klimatyzacji samochodowej do jej naprawy. Kiedy upalne lato dobiega końca, posiadacze aut przestają ją uruchamiać, przez co ma ona wielomiesięczną przerwę. Jeżeli po jej włączeniu kierowca zauważy, że działa ona nieprawidłowo albo w ogóle przestała działać, zachęcamy do wizyty u mechanika i zapoznania się z naszą ofertą.

części do klimatyzacji


Pozostałe marki:

części do klimatyzacji samochodowej

Wysokiej klasy części do klimatyzacji samochodowej

Części do klimatyzacji samochodowej, które najczęściej są poszukiwane, to sprężarka. Jeżeli klimatyzacja ma dłuższy przestój w eksploatacji, na sprężarce może pojawić się korozja. Poza tym trzeba pamiętać o tym, w jaki sposób klimatyzacja jest skonstruowana. Czynnik chłodzący stanowi nośnik oleju dla sprężarki. Aby proces ten przebiegał sprawnie, powinno się systematycznie włączać klimatyzację, chociaż na parę minut. Trzeba też brać pod uwagę to, że urządzenie musi być odgrzybiane, trzeba też sprawdzać wspomniany czynnik chłodzący i to, czy w obwodzie nie znajduje się gaz.

Części zamienne do klimatyzacji, jakie można u nas kupić, stanowią przekrój wszystkich elementów, jakie mogą ulec w klimatyzacji awarii, a które można wymienić. Jakość proponowanych produktów będzie satysfakcjonująca zarówno dla posiadaczy samochodów, chcących samodzielnie naprawiać klimatyzację, jak i dla warsztatów samochodowych, które poszukują wymienników wysokiej klasy. Nasza firma współpracuje jedynie ze sprawdzonymi i cenionymi na polskim rynku producentami, dlatego decydując się na zakup u nas, klient ma pewność, że zaopatruje się w to, co najlepsze. Dobre podzespoły w połączeniu z odpowiednią konserwacją całego układu przełożą się na dłuższą żywotność.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.