Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ zapłonowy/układ wspomagania rozruchu zimnego silnika
  7. chevron_right
  8. Moduł zapłonowy / sterownik

Moduł zapłonowy / sterownik

Oryginalne części samochodowe – sterownik oraz inne elementy układu zapłonowego dostępne w sklepie As Części

Moduł zapłonowy to jeden z komponentów całego systemu sterowania zapłonem. Część ta odpowiada za prawidłowe rozdzielenie napięcia elektrycznego. Głównym czynnikiem, decydującym o awarii tego elementu jest niepoprawna praca jednostki napędowej – brak iskry zapłonowej powoduje przeskoki w pracy silnika lub nawet jego całkowite unieruchomienie. W naszym sklepie internetowym dostępne są oryginalne modele pokryte dodatkową powłoką zabezpieczającą przed działaniem szkodliwych czynników i korozją. Solidne, trwałe części są dedykowane do konkretnych modeli samochodów. Sprawdź naszą szeroką ofertę.

moduł zapłonowy


Pozostałe marki:

sterownik modułu zapłonowego

Sterownik modułu zapłonowego – solidne, trwałe części samochodowe dostępne w sklepie As Części

Sterownik modułu zapłonowego jest odpowiedzialny za przekaz napięcia na świecę zapłonową. Jeśli nie pojawia się na niej iskra, oznacza to, że ta część układu zapłonowego uległa uszkodzeniu. Sytuację tę należy naprawić w stosunkowo krótkim czasie, ponieważ konsekwencją tego stanu rzeczy jest niepoprawne działanie najważniejszego elementu, czyli jednostki napędowej. Przejawia się to przede wszystkim w tym, że spalanie jest coraz wyższe i niewspółmierne do generowanej mocy. Zbyt wysokie temperatury oraz występujące zwarcia są główną przyczyną pojawiających się usterek, które w konsekwencji mogą doprowadzić do poważnych uszkodzeń silnika.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz moduł zapłonowy dedykowany do wszystkich popularnych marek samochodowych. Nasze produkty odznaczają się wysoką odpornością termiczną oraz ochronną obudową. Sprawdź nasz szeroki asortyment – posiadamy części, które pochodzą wyłącznie od sprawdzonych, renomowanych firm. Zapewniamy bardzo dobre oferty cenowe oraz szybką realizację zamówienia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi wysokiej jakości, solidnymi częściami i akcesoriami samochodowymi.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.