Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Strona główna
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ zapłonowy/układ wspomagania rozruchu zimnego silnika
  7. chevron_right
  8. Sterownik / przekaznik / czujniki

Sterownik / przekaźnik / czujniki

Sterowniki, przekaźniki, czujniki – u nas kupisz je wszystkie

Do Twojego auta potrzebny Ci jest nowy przekaźnik układu zapłonowego? A może czujnik temperatury cieczy lub czujnik temperatury płynu chłodzącego? Każdą z tych części możesz nabyć w naszym sklepie internetowym Asczesci.pl. Są to na pozór niewielkie elementy, ale w praktyce często odgrywają w naszym autach bardzo dużą rolę. Jak dużą? O tym często przekonujemy się dopiero wtedy, gdy któraś z nich ulega awarii. Dlatego też w żadnym wypadku nie mogło ich zabraknąć w naszym asortymencie.

Jeśli więc musisz nabyć przekaźnik układu zapłonowego lub inną podobną część – znalazłeś się w najlepszym możliwym miejscu. U nas zamówisz ją najtaniej, przy czym będziesz mieć pewność, że otrzymasz produkt naprawdę najwyższej jakości. Starannie selekcjonujemy artykuły, które proponujemy naszym klientom, dlatego są wśród nich wyłącznie takie, co do których solidności nie mamy najmniejszych wątpliwości. Jesteśmy przekonani, że tysiące naszych zadowolonych klientów mogłoby to potwierdzić. Dołącz do nich i Ty!

czujnik temperatury płynu chłodzącego


Pozostałe marki:

przekaźnik układu zapłonowego

Czujnik temperatury płynu chłodzącego – to tylko jedna z rzeczy, jaką możesz nabyć w naszym sklepie

Oferta Asczesci.pl jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Do składania zamówień zachęcamy więc również właścicieli warsztatów oraz sklepów motoryzacyjnych. Musisz uzupełnić swój asortyment o czujnik temperatury cieczy lub inny element? Chcesz mieć zawsze pod ręką produkty, których Twoi klienci potrzebują najczęściej? W takim razie kup je u nas! Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, chętnie z Tobą na ich temat porozmawiamy, a także posłużymy radą odnośnie doboru konkretnych artykułów. Zapraszamy!

Dlaczego jeszcze, chcąc nabyć czujnik temperatury płynu chłodzącego, powinieneś zrobić to właśnie u nas? Przede wszystkim w naszej firmie traktujemy zadowolenie klientów jako najwyższy priorytet. Dlatego każde zamówienie staramy się realizować szybko, sprawnie oraz w błyskawicznym tempie. Oprócz tego oferowane przez nas ceny są naprawdę atrakcyjne względem konkurencji. Gwarantujemy, że jeśli zdecydujesz się zrobić u nas zakupy, nie będziesz tego żałował!

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.