Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

tel : 500 396 513 Piotrek

tel : 508 991 988 Marek

pn - pt : 8:00-17:00

  1. Jesteś tutaj:
  2. home
  3. chevron_right
  4. Kategorie
  5. chevron_right
  6. Układ zapłonowy/układ wspomagania rozruchu zimnego silnika
  7. chevron_right
  8. Czujnik prędkości obrotowej i polożenia

Czujnik prędkości obrotowej i położenia

Wybieraj spośród szerokiej oferty profesjonalnych części zamiennych do samochodu

W naszym sklepie znajdziesz czujnik prędkości obrotowej silnika do wszystkich popularnych marek i modeli samochodów. Nasze części posiadają bardzo dobre parametry techniczne oraz odznaczają się wysoką użytecznością i niezawodnym działaniem. Element ten jest zazwyczaj usytuowany na wale korbowym i ma za zadanie przekazywać informacje do układu sterowania jednostki napędowej. Oferujemy wyłącznie nowe, oryginalne części pochodzące od znanych i renomowanych producentów. Sprawdź nasz szeroki asortyment.

czujnik położenia wału


Pozostałe marki:

czujnik położenia wałka rozrządu

Czujnik położenia wałka rozrządu – profesjonalne części prosto od producentów – sklep internetowy As Części

Czujnik położenia wału informuje o jego prędkości obrotowej oraz pozycji. Określone parametry są następnie przesyłane do układu sterowania silnika pod postacią elektrycznego impulsu. Do głównych objawów jego uszkodzenia zalicza się niejednostajną pracę silnika lub nawet jego całkowite zatrzymanie. Innymi symptomami usterki są problemy z uruchomieniem pojazdu oraz widniejący na panelu, zapisany kod błędu. Aby uniknąć tego typu problemów, ważne jest regularne sprawdzanie stanu przewodów. Oprócz zwarcia przewodów, inną przyczyną awarii może być zepsute koło impulsowe.

Czujnik położenia wałka rozrządu oraz inne elementy układu zapłonowego – przewody, świece, cewki, palec rozdzielacza zapłonu, złącza oraz wiele innych części czeka na Ciebie w naszym szerokim asortymencie. Czujniki prędkości obrotowej silnika są elementem, o który należy szczególnie zadbać – przedostanie się wody, wilgoci, zardzewiałe i uszkodzone złącza, wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia – czynniki te mogą skutkować poważną awarią tego elementu. W naszym sklepie internetowym As Części znajdziesz profesjonalne, niezawodne części systemu zapłonowego. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem – zapewniamy bardzo dobre ceny oraz szybką wysyłkę zamówionych towarów.

Masz pytanie? Zadzwoń, chętnie pomożemy.

Piotrek: 500 396 513 / Marek: 508 991 988

pn - pt 8:00 - 17:00.